Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
kopsumma
Turpināt iepirkties

Māla lodīšu vai lodītes izvērsto māli, apaļas māla lodītes vai neregulāras māla krelles, substrāts vairākiem pieteikumiem dārzkopībā uz ražu vai augu kosmētiskā

Māls lode tiek izmantots kā inertā porainā substrātu, tīrā veidā vai jauktas, hidroponika. Bet tas ir interesanti zināt, kur tā nāca no izprast savas īpašības un priekšrocības hidroponika, aeroponics vai podiņos augsnes un kokosriekstu šķiedras

Māla bumba, kas tas ir?

Māla pika galvenokārt formā mālu, dabas akmens materiālu un formas, kā bumbiņas. Ievieto augstas temperatūras krāsnī, uzkarsē līdz 1200 ° C, māla krelles paplašināt un veidotu ļoti porainas krelles.
Visi māla krelles nav identiski, blīvums var mainīties no 0,5 līdz vairāk nekā 1g / cm3.
Ir arī dažādi izmēri: 4-8 un 8-16.

Kādas ir priekšrocības māla bumbu?

- Substrāts Stabils
- Vienkārša un ātra lietošana
- Optimāla drenāža kvalitāte
- Substrāts 100% dabīgs
- Var izmantot apdarei

The ball māls kā substrāta hidroponika:

Liela priekšrocība uz māla bumbas ir, ka tas nav saglabāt ūdeni, tas ir ideāli ar hidroponika. Patiešām tā ir slēgta iekšēja porainība ir teikt, ka gaisa vai barības vielu šķīdumu nevar iekļūt pērlēm. Apūdeņošana var turpināt bez noslīkšanas kultūrām.

Izmantojot bumbu pot bāzes mālu:

Pateicoties viņa liels īpašības drenāžas, ielieciet māla bumbu apakšā pot ir ieteicams kā likums, lai uzlabotu ventilāciju, aizsargāt savas saknes, un tādējādi veicināt vienmērīgu attīstību auga. Patiešām, ar laistīšanas ūdenim var nemainīgs katlā apakšā un smacēt saknes auga laikā māls bumba veicina ūdens plūsmu.
Application: vieta slāni 3 līdz 5 cm apakšā konteinera.

Izmantojot māls bumbu jaukto substrāts:

Mēs esam redzējuši, ka māla bumba ir reālas ventilācijas īpašības. Tāpēc, ka sakņu sistēma augu attīstās labāk, tas ir iespējams sajaukt māla un māla bumbu. Patiešām, substrāts tiks samazināts un tur mitrumu.
Pielietojums: Maisa nodoklis 10% pēc tilpuma, bumba māla.

Izmantojot māls bumbu virsmu:

Aiz tās funkcijas drenāžu un aerāciju, māls bumba ir ļoti pievilcīgs laižot uz virsmas puķu podu, viņi atklāj krāsu augiem.
Tāpēc viņi būs saglabāt mitrumu katlā, kas ir izdevīga vairumam augiem.
Application: vieta slāni no 2 līdz 4 cm uz pamatnes, ko izmanto, uz virsmas konteinera.

Lai iegūtu labākos rezultātus Jūsu kultūrās, izmantojot bumbiņas māla irrégullière labāku aerācijas sakņu sistēmu un labākus rezultātus uz augšanu un ziedēšanu, kāpēc jums vajadzētu izmantot zīmolu bumbu mālus vai platīna uzturvielu Nīderlande zelta etiķete, zinu, ka platīna uzturvielas māla bumbiņas tiek dzēsta pH 6,5 un sertificēti intensīvu dārzkopībā un speciālistu jūsu kultūru vai skapis augt istabas

Atrast lielāko atlases bumbu mālu pieejamā vietnē Kultūra telpās:

HYDROMIX

no Platinum

EuroPebbles

no Plagron

Hydrocorn

of Gold Label

Atrast māla oļi labāko cenu iekštelpu pieaug, līderis hidroponika, speciālists jūsu iekštelpu dārzs, atrast visas preces dārzā mūsu augsto tehnoloģiju dārzkopības stariem atrast tūkstošiem atsaucēm mūsu tiešsaistes kopš 2002. gada, atrast lētu krelles mālu, māla krelles 5 litriem vai destilācijas graudus arī 10 litru pieejami 50 litros mūsu departamentā dabas pērlēm uzpūsti māli, atrast bumbas "Es māla uz bioloģisko dārzkopību jūsu augiem.

Salīdzinot pants izdarīt emuāra hydro2farm, lai salīdzinātu dažādus hidro graudi tirgu hidroponika.

Atklājiet savu dažādus viedokļus par dažādiem zīmoliem keramzīta bumbiņas.

Māla krelles hidroponika

Ja, kā šajā gadījumā, jūs vēlaties bumbiņas māla, kas nav izskatās bumbiņas apaļas uzpūstos mālus, kas ir piemērotas dekorēšanai vairāk nekā drenāžas, bet sasmalcināta pērles, kas ir īpaši efektīvs baktērijām vai izdevīga sēnītes mycorrhizae veids Trichoderma vai rada mazāk putekļu, kas ir ļoti stabils, tas var nebūt skaidrs paļauties uz bildes iepakojuma, vai apraksti par tiešsaistes pārdošanas vietām dārzkopības vai DIY.
Vai jūs zināt, ka ir māli bumba daudz vieglāks, nekā parastie māla krelles apaļš tipa plagron vai HydroTon? To var tiešām izmantot lielām sistēmām, kur tās nozīmi, lai novērstu pot svaru tāpēc pretēju bumbiņas māla kārta saglabā vairāk ūdens.

Tātad pastāv daudzi māla krelles zīmolu tirgū hidroponika, šī raksta mēs piedāvājam dažus dažādus zīmolus, ka es nopirku. Ja tā var palīdzēt, tas ir lieliski!

Maz informācijas pirms sākuma, lai tiem, kuri nav informēti, ir jāapzinās, ka hidroponika vai hidroponika, jums būs nepieciešams, lai attīrītu bumbiņas māla, pirms lietošanas, labs skalošanas (tas ir skaidrs, bet es norādīta anyway). Bet arī tas apzīmogo īstajā pH, jo, ja jūs tos izmantot bez zīmoga, tās var padarīt jūsu nestabila pH un grūtāk kontrolēt, lai gan tas nav pārāk svarīgs kritērijs organiskā (ieteikt mums anyway kanalizācija, minerālmēslu, kas ir daudz vairāk, tas ietekmēs jūsu augu un jūsu augošo hydroponically.)

Lai to izdarītu: Put konteinerā summu bumbiņas jums ir izmantot un skalot vairākas reizes, lai iegūtu skaidru ūdeni.
Tad piepildīt ar ūdeni un turiet PH 5/6 vismaz 24 stundas (līdz vairākām dienām kādu bumbu), atjaunojot ūdeni vismaz vienu vai divas reizes.
Lai redzētu, vai jūsu bumbiņas ir labi stabilizējies, aizpildīt jūsu trauku ūdens pH 6, un pārbaudiet, vai tas ir stabils, ja ne atkārtot PH skābe kailam darbību.

Tas ir mazliet ierobežojoša, ja jums ir daudz ko darīt, bet tas ir labāk, un ieteicams.

"Tas ir veids, kā būs rakstīt rakstu, es norādīt attiecībā uz katru maisu marmors:
Brand un izvēles modeli.
Tā aptuvenā cena.
Foto no maisa.
No māla krelles svars 5 litriem, tas ir kritērijs, kas var būt svarīgi, ja jūs vēlaties, lai atvieglotu jūsu hidroponiskas sistēmas.
Es varētu pievienot turpmākajos jauniem produktiem, ja man dod man vairāk.

Salīdzinošie māla bumbiņas eiro oļu plagron

Zīmols: Plagron
Modelis: Euro oļi 10L
Cena: 9.5 € (0.95 € litrā)
Svars 5 litriem: 1.9kg
Personīgais viedoklis: es varu atrast tos dārgi, un tas nav pamatots, manuprāt, kamēr nav pierādīts pretējais. Tas izskatās tieši tāds pats kā DIY veikalos, divas reizes dārgāk!

Salīdzinošā māla oļi hidroponika platīna 5 un 10 litri

Zīmols: Platinium Augsne
Modelis: Hydro Mix 10l
Cena: 7,7 € (0.77 € litrā)
Svars 5 litriem: 1kg
Personīgais viedoklis: Viņi visi ir gandrīz identisks izmērs, rada ne putekļus un ir vieglākais esmu pieredzējis.

Salīdzinošie māla oļi platīna hidroponika

Zīmols: Platinium Augsne
Modelis: Hydro Mix Premium 50l
Cena: 16 € (0.32 € litrā)
Svars 5 litriem: 1,7 kg
Personīgais viedoklis: Mani mīļākie, un lielākā daļa ir lētākais, tas izskatās tāds pats kā tiem VKP.

Salīdzinošie māla oļi zelta etiķete Nīderlande

Ražotājs: Gold Label
Modelis: Special Hydrocorn 45l
Cena: 18 € (0.40 € litrā)
Svars 5 litriem: 1,5 kg
Personīgais viedoklis: Tie ir kvalitāte un nav ļoti smags, bet nedaudz dārgāk.

Salīdzinošie bumbas General hidroponika Eiropa māliem

Zīmols: VKP
Modelis: 50l Grorox
Cena: 18 € (0.36 €) Not Found pārdošana
Svars 5 litriem: 1,7 kg
Personīgais viedoklis: es nožēloju, ka mēs nevaram atrast tos pārdošanā. To var iegādāties VKP, bet kuģniecības izmaksas nav interesanti. Un godīgi sakot es neredzu atšķirību ar māla bumbiņas Platinum.

Par DIY veikalos es liecina, ka 2 modeļiem, bez attēla, jo es neesmu nopircis, tas tiešām ir norāde, ja jums nav growshop jūsu reģionā.

Zīmols: Geolia (DIY veikals Roy L * M * rlin)
Modelis: 30L Bag
Cena: € 14.60 (0,48 litri)
Kalibrs: 16
Svars 5 litru?
Personīgais viedoklis: Dusty veikalu somas bieži sadalīti, jābūt uzmanīgiem, kad pērk. Labvēlīgos growshop, daudz lētāku un labu padomu.

Zīmols: Verve (DIY veikalu C * Astor * ma))
Modelis: 15l Bag
Cena: 7.90 € (0.52 litri)
Kalibrs: 16
Svars 5 litru?
Personīgais viedoklis: Dusty veikalu somas bieži sadalīti, jābūt uzmanīgiem, kad pērk. Labvēlīgos growshop, daudz lētāk un labs padoms. "

Šis raksts tika pieņemts par emuāra hydro2farm kultūrā, salīdzinot un mēģina produktus, lai jūs dārgie klienti.

Izdarīt pareizo izvēli, jo mazāk pievilcīgu, ir faktiski labākais bumba māla, palielināt savu peļņu ar HYDROMIX platīna hidroponika un augt īstajā cenu.

Kultūra Iekštelpu growshop jūsu iekštelpu audzēšanai kopš 2002. gada.

Atrast visus mūsu padomus par jūsu iekštelpu audzēšanai:

Jūsu reģistrācija bija veiksmīga Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .