Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
kopsumma
Turpināt iepirkties

KULTŪRA aeroponics

Aeroponics uzskatāms par attīstību hidroponika. Tas ir paņēmiens, kas piedāvā optimālu atdevi jūsu augiem. Prasība protams apgūt visus smalkumus.

Kas ir aeroponics?

schema_def.jpg

Termins aeroponics, jo tas tiek izmantots vidū dārzkopībā ir nepareiza lietošana, tas aizņem ilgāku uzskatīt šo tehniku, kā arī uzlabotas hidroponika. Saknes tur suspensijā vakuumā ietvaros tumšu smidzināšanas kamerā, lai novērstu aļģu augšanu. Uzturvielu risinājums tiek izsmidzināts saknēm regulāri. Pastāvīgi pakļauti skābekļa un mitruma, tā sasniedz savu potenciālo maksimālo absorbciju.
Ja jūs izvēlēties saknes vai spraudeņiem aeroponics, jums būs pārsteigts par ārkārtas pieauguma temps sakņu bumbu savu kultūru.

Nokļūšana aeroponics kultūru?

Kā mēs redzējām, aeroponics ir solījums iespaidīgus rezultātus, bet nav pieejama tik viegli, vai nu. Pirms sākat, jums būs iespēja pilnībā kontrolēt klimatu savā aug telpā, jo atņemtas substrāta , saknes ir īpaši jutīgas pret temperatūras izmaiņām. Klimata kontrole tādēļ ir obligāti, starp 20 un 24 ° C ideālam.
Kontrolēt jūsu barības šķīdumu, būs izšķiroša nozīme, lai gūtu panākumus jūsu arī aeroponics . Vai pH (potenciālais ūdeņradis) vai EC (Electro vadītspējas), jums ir nepieciešams, lai regulāri karstuma testētājiem, jo saknes, privāto substrāts buferis, iespējams, cieš no nelīdzsvarotību. Kultūra Iekštelpu piedāvā vairākas testētājs, kas var būt noderīgi:
- Platinum klāsts piedāvā instrumentu pH testeri un testētājiem EK ekonomiska, bet arī péridoseurs un testētājiem kombinētais EK / pH.
- BlueLab ražo vadības ierīces, lai mērīšanas un kontroles parametrus, piemēram, no šķidruma pH, vadītspēju un temperatūras.
Visbeidzot, ūdens kvalitāte un optimizācija ir jāņem vērā, kas ir iemesls, kāpēc mēs iesakām izmantot arī reversās osmozes vienībuGrowMax ūdens .

Izvēlieties aeroponic sistēma

Kultūra telpās, jūsu tiešsaistes growshop, ir lepna piemīt plašu kultūras sistēmā :
- Lai atklātu pamatus aeroponics, iesakām iegādi aerogarden vai Hydrogrower 40 , ir ļoti viegli izmantot.
- Nevar veido savu prātu no hidroponiskā un aeroponic sistēmu? Kāpēc ne izvēlēties gan? Tas ir aizspriedumi ar platīna hidroponika kas piedāvā ar savu modulāro diapazonu, pārvietojas hidro aero 5 minūšu attālumā:

- Aero-Star : aeroponics ekonomisku cenu


- Aero-pro : augt 4 līdz 96 augiem, atkarībā no lieluma sistēmas


- Aero-top : labāko cenas / kvalitātes attiecība, maksimālu veiktspēju

- diapazons Aeroflo par VKP piedāvā augstas kultūru sistēmas klāsts ieteicams pieredzējušiem hydroculteurs.

- Preču zīme Nutriculture piedāvā savu klāstu Amazon piemērots maziem audzēšanas apgabaliem.

- Visbeidzot, visiem mīlētājiem inovāciju un darbības optimizāciju, zinu, ka Kultūras piedāvā telpās arī vertikālās audzēšanas sistēmas, piemēram, Green Diamond

vai sistēma piramīda ir ne Platinium Hidroponikas nosaukts cenu balvu 2014. tehnoloģiskās inovācijas


Jūsu reģistrācija bija veiksmīga Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .