Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
kopsumma
Turpināt iepirkties

NVS

32 Rue de la Regalle Courtry 77181 (adrese sēdeklis-NO pārdot produktus uz šo adresi)

SAS ar kapitāla € 2.002.500 - RCS Meaux 443 193 271

NII: EN49 443 193 271

Express deklarāciju CNIL - Atbilstība datu aizsardzības likumu:

Saskaņā ar Datu aizsardzības 6 1978 janvāra likuma, šī vietne ir pasludināts CNIL deklarēšanas CNIL numurs: 1756196.
Jums ir tiesības piekļūt, modificēt, labot un dzēst datus par jums (likuma 34. pantu "un brīvības" 1978. gada 16. janvāris Nr 78-17).
Lai īstenotu šīs tiesības, lūdzu, sazinieties ar:
KULTŪRA INDOOR - 32 Rue de la Regalle - 77181 Courtry
Pa pastu: contact@cultureindoor.com

Pa tālruni 01.64.21.20.00 pirmdienas līdz piektdienai no 09:30 līdz 12:30 un no 14:00 līdz 17:00

Jūs varat arī apskatīt vai mainīt savus personiskos datus Klientu centrā.

Kultūras Iekštelpu iesaista jums tuvumā, apmeklētājiem un klientiem mūsu vietni, lai garantētu konfidencialitāti personisko informāciju, kuru mums. Tas nozīmē, ka:

  1. Rakstzīmju datu savākti uz vietas Kultūras Indoor.com
  2. Personas datu aizsardzība
  3. Darījuma Drošība
  4. Atbilstība Datu aizsardzības likumā

Character no datiem, kas savākti uz vietas Kultūras Indoor.com:

Lai apstrādātu jūsu pasūtījumu, mums ir jābūt iespējai uzzināt un iegaumēt dažus no parametriem, kas tiek darīti ar datoru:
Mums ir nepieciešams zināt, kas jūs esat un produktus jūs pērkat. Sīkfaili ir programmas, ko izmanto šo vienu mērķi: atcerēties laiku jūsu apmeklējumu, jūsu identitāti (pazīstama, pateicoties savu lietotājvārdu un paroli) un saturu grozā, kā un kad jūs aizpildīt to. Tiklīdz jūsu iepirkšanās ir pabeigta, šī informācija tiek automātiski izdzēsti, mūsu cepumi ir tie, kurus sauc par "gaistošie cookies". Neraizējieties tad.

Individuālā aizsardzība:

Kā tirgotājs, Kultūras Iekštelpu apkopo kādu nepieciešamo informāciju savā pasūtījumu apstrādi. Kultūras Iekštelpu ārstē visu informāciju ar vislielāko konfidencialitāti.

Drošība darījumu:

Apmaksa ar kredītkarti sniedz Cyberplus maksājumu, atzīta par tās uzticamību darījumiem internetā. Darījums ir starp jums un Cyberplus Maksājums tiek šifrēta (SSL). Banku informācijas jūs sniedzat, šifrētas datorā, nekad cirkulēt nešifrēts internetā. Nav kredītkartes numurs tiek saglabāts kultūras Indoor.

 

Autortiesības un intelektuālais īpašums

Lapas saturs Cultureindoor.com (teksta, fotogrāfijas, ilustrācijas, attēlus un grafika) ir īpašums SAS NVS Turklāt, teksti, fotogrāfijas un grafikas no ražotājiem dokumentācijas tiek parādīti mūsu mājas lapā ar laipnu atļauju un ierobežo īpašumtiesības šiem ražotājiem.

Saskaņā ar Intelektuālā īpašuma kodeksa noteikumus, izmantojot vietnes satura Cultureindoor.com ir tikai privātai lietošanai, saskaņā ar dažādiem noteikumiem vēl vairāk ierobežo kodu intelektuālā īpašuma. Tādējādi, jebkura cita izmantošana tiks uzskatīta viltojums, un var būt sodāma saskaņā ar kodeksa intelektuālā īpašuma. Pilnīga vai daļēja reproducēšana vietnes Cultureindoor.com bez atļaujas ir stingri aizliegts NVS

naktsmītnes

Rotary darbība - ceturtdaļa Gatiers - 83170 Tourves

Tel: 04.42.01.65.28


Jūsu reģistrācija bija veiksmīga Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .