Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums

elektroenerģijas un mājas automatizācijas

pārbaudiet elektrisko eju un mājas automatizācijas pievienoto mājās, kas ļauj jums, lai padarītu ikdienas dzīvi vieglāku un atrast visus trikus savu mazo elektrisko darbu.

produkti mājas automatizācijas pieejamas mūsu plaukti, iekštelpu pieaug ļaus jums, aprīkojot jūsu māju ar ierīcēm, kas savienotas, lai padarītu dzīvi vieglāku un ietaupīt laik...

pārbaudiet elektrisko eju un mājas automatizācijas pievienoto mājās, kas ļauj jums, lai padarītu ikdienas dzīvi vieglāku un atrast visus trikus savu mazo elektrisko darbu.

produkti mājas automatizācijas pieejamas mūsu plaukti, iekštelpu pieaug ļaus jums, aprīkojot jūsu māju ar ierīcēm, kas savienotas, lai padarītu dzīvi vieglāku un ietaupīt laiku katru dienu, lai labāk novērtētu katru dienu.
jūs atradīsiet mūsu sadaļā signalizācija mājā un dzīvoklī vai vietējās tehnisko vai birojus ,atrast novērošanas kameru un būtiska, lai nodrošinātu jūsu mājās un jūs sargātu no sliktas domātu cilvēki.

atklāt daudz kustības detektori , dūmu, sirēnas un uzraudzības sistēmas, kas ir ļoti efektīvs un viegli uzstādīt, produktiem, zīmola otio , Bosch , Legrand.


Rādiuss mājas automatizācijas ir daudzi saistīti objekti , kā arī visiem elementiem, lai radītu savu smart grid, lai varētu kontrolēt tās ierīces un iekārtas, kurās izmanto tālvadības pulti, viedtālruņa vai planšetdatora.

mēģiniet bet jūs varat iedomāties savu māju un vadīt lielu skaitu saistīti objektus, izmantojot mūsu inovatīvos produktus.

ietaupiet laiku un naudu, centralizējot vai automatizējot kontroli pār savu temperatūru un, ka jūsu termostats, vai pat slēgt savu slēģi , savu garāžu ,māju vai apkārtējo gaisu jūsu istabā .

Iekštelpu pieaug, atsevišķās automātika, vārti, ritošā slēģi un garāžu durvis pabeigtu attēlu.

un, ja mēs runājam parelektroenerģiju, iekštelpu pieaug līderis elektroenerģijas, ka jūs atradīsiet visas iekārtas un produkti, kas vajadzīgi, lai veiktu savu elektroinstalācijas . uzzināt mūsu veikalu plauktos, automātiskie slēdži un elektrības paneļi, bet arī visi kabeļi, caurules un elektrības vadi, kā arī noieta tirgus un pāriet zīmoli , atrast Zenitech ,Orock ,Nano , un tās līnijas, kas izvirzītas IP54 nano , apskatiet vienmēr slēdži,diapazonā Bel apskatīt,diapazonā izvirzījuma Bejing , atrast visu simplea klāstu un ielikt Artezo, atklāt diapazonā no luksusa Clarys , vai pirmo vietu diwone
Nolūkā traditionele un traviaux, mūsu veikalos jūs atradīsiet arī pagarinātājus un jaudas sloksnes un sortimenta lukturi, akumulatori un lādētāji , skrūvgrieži, tester.

samazināt
informācija
elektroenerģijas un mājas automatizācijas
Produkta 1 1150

filtri (1150 produkti)

produkts pieejams

cena

0 € - 530 €

svars

0 - 11
Jūsu reģistrācija bija veiksmīga Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .