Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
-20%
PLAGRON VITA RACE 500ML

mēslošanas Plagron VITA rases 500ml paātrinājums izaugsme

VITA rase - Phytamin no plagron, mēģiniet diapazonu, mēģiniet upscale mēslojumu, atrast rādiusa plagron in iekštelpu pieaug, tiešsaistes growshop, piegāde 24h.

Sīkāka informācija

20,00 € TTC
-20%
16,00 € TTC

057-056-0181

daudzums

Cena / vienība : 29,09 € (bez nodokļa) uz L

Klienta paziņojums

Neviens nav ievietojis paziņojumu
šajā valodā

pieejams

Piegādāts uz: Mardi *

jauns

PLAGRON

Šajās dienās, tīri bioloģiskā augu audzēšana vairs nav izvēle, bet gan nepieciešamība. Patērētāji pieprasa, lai lauksaimniecības un dārzkopības ņemot arī dabisku pieeju, cik vien iespējams, lai attiecībā uz cilvēkiem un vidi. Plašu piedevām Plagron piedāvā visu, kas ir vislabāk par jūsu augiem. Tieši pateicoties līdzsvarotu sastāvu tīrākajiem sastāvdaļām, ka visi produkti, kuriem ir Plagron uzlīmi ir preventīvs efekts, aizsardzības un optimālu uzturu.

Vita Race.

Dzelzs izsmidzināšanas audzēšanas un ziedēšanas fāzē

Vita Race ir dzelzs šalti izaugsmes stadijā, un pirmo trīs nedēļu laikā ziedēšanas fāzē. Dzelzs ir svarīga sastāvdaļa hlorofila. Hlorofila stimulē procesu fotosintēzes, augi uz veselīgu un ļoti zaļš. Tādējādi, augu var viegli ražot enerģiju tās izaugsmi un uzplaukumu, optimālai iznākumu.
lietošana
Pirms labi sakratīt. Izmantot ne vairāk kā 5 ml Vita Race par 1 litru ūdens (1: 200). Spray šo risinājumu mēslojumu uz auga reizi nedēļā, līdz trešajā nedēļā ziedēšanas fāzē. Spray lapas, līdz tie ir iemērc labākos rezultātus.

glabāt
Nesasveriet produktu transportēšanas laikā un uzglabāt prom no gaismas. Ieteicamā uzglabāšanas temperatūra: 0 - 30 ° C. Kad izšķīst ūdenī, tā glabāšanas laiks ir 24 stundas.
kompozīcija
FERTILIZER, mēslojums risinājums, kas balstīts uz dzelzs: hidroksīds (OH) un fosfāta (PO4), 8% Dzelzs (Fe) šķīst ūdenī.
Padoms Plagron
Vita Race stiprina izturību auga.

Kaut arī augi ir atšķirīgas vajadzības, augšanas fāzē un ziedēšanas laikā, daži svarīgi hormoni ir vitāli svarīga visā ciklā.

Lai nodrošinātu šos elementus uz auga visefektīvākajā veidā, Plagron ir izstrādājusi bioloģisko augu aizsardzības līdzekli, ar kuru jūs varat rūpēties par saviem iknedēļas optimāli augiem.

instrukcijas
Pirms pasniegšanas labi sakratīt. Pievienot līdz 5 ml Vita Race 1 litru ūdens (1: 200). Spray nedēļas no rūpnīcas ar šo barības vielu šķīdumā, līdz un ieskaitot trešajā nedēļā ziedēšanas fāzē. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus piemērot pietiekami, lai nodrošinātu to, ka šķidrums plūst uz lapām. Pēc tam, kad izšķīdinot ūdenī stabilu, kas nepārsniedz 24 stundas.

Vai es varu izmantot Vita Race 100% TERRA pieaugumu vai citus stilus?

Vita Race var kombinēt ar visiem izkoptu stilu, kamēr jūs izsmidzināt Vita Race uz lapām. Ja Vita Race lieto pa apūdeņošanas ūdeni tikai uz grīdas.

Vai Vita Race arī satur mēslojumu? Vai es varu pievienot mazāk ūdens manu uzturu, ja es spray Vita Race?

Vita Race satur augstas kvalitātes barības vielas, piemēram, vitamīnus un aminoskābes, mikroelementus un dabīgo hormonu. Tomēr lapotnes mēslojums stimulē barības vielu uzsūkšanos caur saknēm, nav administrēt mazāk uzturu caur apūdeņošanas ūdens.
Kad ir labākais laiks, lai apsmidzināt manas lapas ar Vita Race?
Lapas absorbē mēslojumu galvenokārt dienas laikā, tāpēc labākais laiks apsmidzināt Vita Race ir agri dienā.

Cik ilgi es varu saglabāt manu barības vielu šķīdumā Vita Race?

Vita Race satur daudz organisko sastāvdaļu. Šīs sastāvdaļas var sākt sabojāt risinājumu pēc 24 stundām.

Vai es varu apvienot Vita Race ar Sugar Royal?

Jā. Šie divi produkti var kombinēt bez jebkādām problēmām.

Kāda ir atšķirība starp Vita un Vita Race Start?

Sākt Vita ir organiska vitamīns aerosols stādi, spraudeņi un mātesaugiem. Tas ir ļoti piemērots jauniem augiem un stimulē augu augšanu. Vita Start nodrošina, ka augi attīstīt spēcīgu sakņu sistēmu, liels, uzkrāt labu izturību un ļauj barības vielu uzsūkšanos ātrāk. Tas paātrina šūnu dalīšanās ir paātrināta, radot vairāk zarus un atvases. Par vienu no mātes augiem, tas nozīmē daudz vairāk spraudeņus ražoti. Vita Race ir organiska lapotnes mēslojumu augiem. To var izsmidzināt uz lapām auga nedēļas kādā augšanas fāzē līdz trīs nedēļu laikā ziedēšanas periodā. Vita Race satur aminoskābes, mikroelementus, dabiskās minerālvielas un ēteriskās dabīgo hormonu, kas paātrina augu augšanu un sagatavotos ziedēšanas. Kā norāda nosaukums, šis produkts palīdzēs uzvarēt savu rasi pret laiku!

Mani augiem ir balti plankumi. Vai tas, ko izraisa Vita Race?

Jā, varbūt. Kad ūdens ātri žūst, tas rada baltos plankumus uz augiem. Tas var rasties arī tad, ja šķīdums satur Vita Race. Baltie plankumi ir nekaitīgs.

Jūtieties brīvi atstāt savu viedokli.

Esi pirmais, kas pārskata !

Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .