Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
Kompostētājs, kompostēšanas piederumi

Kompostētājs, kompostēšanas piederumi

Kultūra Iekštelpu piedāvā izvēli composters un kompostēšanas piederumiem. Komposteri var izveidot savu substrātu. Patiešām, sliekas sadalīt organiskās, bioloģiski noārdāmus materiālus un izveidot savu nākotnes sanesu substrātu vai kompostēt savus augus (bagātināts komposta). Izbaudiet šos Komposteri lai izveidotu bioloģisko substrātu. Komposteri...

Kultūra Iekštelpu piedāvā izvēli composters un kompostēšanas piederumiem. Komposteri var izveidot savu substrātu. Patiešām, sliekas sadalīt organiskās, bioloģiski noārdāmus materiālus un izveidot savu nākotnes sanesu substrātu vai kompostēt savus augus (bagātināts komposta). Izbaudiet šos Komposteri lai izveidotu bioloģisko substrātu. Komposteri ir tendences, un tas ir labi, jo tie piedalās atkritumu pārstrādei ātrāk, jo tas ir jums, kurš aizpildītu komposteru.

Komposteri labāko cenu par interneta kultūras Indoor.

samazināt
informācija
Kompostētājs, kompostēšanas piederumi
Produkta 1 9

filtri (9 produkti)

Apakškategorijas

Nav izvēle pieejams šajā grupā

produkts pieejams

cena

30 € - 90 €

svars

1 - 4
Jūsu reģistrācija bija veiksmīga Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .