Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
ekosistēma Original

ekosistēma Original

Laipni lūdzam kategoriju rezervēta ekosistēmai Original , vertikālā hidroponiskas sistēmas. Kultūras Iekštelpu izdevīgākajām cenām.

Izstrādāts, lai uzņemt hidroponika par rock vates plākšņu, augiem, kas sēž vertikāli ekosistēma Original priekšrocības kontrolētā klimata un apgaismojums lieliski izplatītas, pilnīgi viendabīga. Tādējādi, tā var n...

Laipni lūdzam kategoriju rezervēta ekosistēmai Original , vertikālā hidroponiskas sistēmas. Kultūras Iekštelpu izdevīgākajām cenām.

Izstrādāts, lai uzņemt hidroponika par rock vates plākšņu, augiem, kas sēž vertikāli ekosistēma Original priekšrocības kontrolētā klimata un apgaismojums lieliski izplatītas, pilnīgi viendabīga. Tādējādi, tā var nodrošināt vislabāko vis-à-vis produktivitāti teritorijas aizņem sākotnējo ekosistēmu .


Ietvaros no kā ekosistēmas Original , ieteicams uzstādīt apgaismojumu, kas sastāv no diviem komplektiem HES (400 W vai 600 W), kas tiks novietoti ietvaros Cool Tube novietoti vertikāli, ekstrakcijas piemērotas (atkarībā no izveidotā apgaismojumu) un akmens vates plātnes of 100 x 15 cm, kurā augi attīstīt.

Atgādina "milzu spole", jo tas ir cilindriska forma, ekosistēmā oriģināls ir jānovieto uz augšanas kamerā (vismaz 150 x 150 x 200 cm) vai hermētisks telpa gaismā, tādējādi ļaujot tam nodrošināt stabilu fotoperiods un izdevīga attīstību augiem.

Viszemākās cenas tīmekļa ekosistēmas Oriģināls ir kultūras telpās. Pievienot pie šīs cenas jau pārliecinoši, lojalitātes atlaides Klienti Kultūra Iekštelpu un nonākt pie pilnīgi satriecoša cenu !!! Nepārspējami !!!

samazināt
informācija
ekosistēma Original
%1 $s - %2 $d 1 produkts
  • PLATINUM Uzturvielas - Box 60 CO2 granulas TABS

    070-006-460

    CO2 granulas ir putojošās tabletes ar lēnu un pakāpenisku laišanu oglekļa dioksīda, kas papildina parastais mēslošanai nodrošinot visu oglekļa dioksīdu, ka iekārta var absorbēt caur sakņu un lapu

    8,72 € 10,90 €

filtri (1 produkts)

Apakškategorijas

Nav izvēle pieejams šajā grupā

produkts pieejams

cena

0 € - 10 €

svars

0 - 1
Jūsu reģistrācija bija veiksmīga Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .