Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
-20%
Izplatīšanās Clone Xroots 30 ml bioloģiskos spraudeņi, sakņu hormonu Platinium uzturvielas -

Izplatīšanās Clone Xroots 30 ml bioloģiskos spraudeņi, sakņu hormonu Platinium uzturvielas -

Izplatīšanās 100% organisks Clone Xroots 30ml Platinium Uzturvielas ir sakņu augšanas stimulators, kas ļauj ātrāk sākt sakņu (neapstrādātu saknes jūsu augiem). Izmantojamā par spraudeņiem un stādiem transplantēto. Jūs zināja Clonex aizliedza Francijā, mēģiniet Klonu Xroots.

Sīkāka informācija

atpūta:
8,90 € TTC
-20%
7,12 € TTC

070-006-206

daudzums

Cena / vienība : 215,76 € (bez nodokļa) uz L

Klienta paziņojums

Neviens nav ievietojis paziņojumu
šajā valodā

pieejams

Piegādāts uz:
Jeudi21/02/2019.*
Tā joprojām------rīt nāk

jauns

Platinium Nutrients

PLATINUM UZTURVĒRTĪBAS piedāvā virkni mēslošanas ražotas Francijā prieku jūsu augiem jāatbilst stingrām vides aizsardzības prasībām. Šie produkti ir izstrādāti ar laboratorijas inženieri, lauksaimniecības speciālistiem, optimālus attīstības apstākļus. PLATINUM UZTURVĒRTĪBAS sniedz būtisku uztura bagātinātāji, lai jūsu augiem un nodrošināt izaugsmi un izcilu aizsardzību!

Clone Xroots aktīvu sakņu augšanu auga un pastiprinātu savu spēku, pateicoties attīstībai sakņu sistēmu, un nodrošina augu atgūšanu, ļaujot labāk absorbciju ūdens un barības vielu. Tā arī stimulē izejvielu saknēm. Root simulators Platinum.

Labāk nekā Clonex rezultātā Garantēta 100% dabīgs un organisks, savu jauno partneris spraudeņiem ar vairāk nekā ideāls sakņu sprūda, jums nepārspējamu gandarījumu ar negabarīta atdevi! jūs zināt, var būt augt tehnoloģija clonex tagad aizliegtas Francijā, tagad mēģina klons Xroots elektrokardiostimulatora un saknes aktivētājs par bioloģisko un hidroponiskas spraudeņiem vēl efektīvākas un 100% bioloģiski noārdāmas, piemērota klonu mālu, kokosriekstu šķiedras, hidroponika, aeroponics un citas pamatnes un visu apstiprina Zemkopības ministrija.

Mēģinājums ir jāpieņem, labākais veids, kā pārliecināt jums ir vienkārši mēģināt atstāt jūs nekad atstāt, jo savu mērķi, spraudeņi savu klonu , cik ātri vien iespējams, labākos apstākļos ar klonu Xroots.

Lietošana: 1 līdz 2 ml / l. risinājumu sakratīt.
Griešana un sējeņu: mērcēt risinājumu, pirms stādīšanas, un pēc tam atjaunot ieguldījumu vienu reizi nedēļā. Jūsu ērtībai, jūs varat ieliet produktu karoti pirms ielādējot to ar vāciņu griešanas pipetes. Jūs varat tieši iemērc griezt pudeles, bet tas nav ieteicams, jo pastāv risks, ka produktu piesārņojuma Clone X Roots.

(Brīdinājums: izvēloties šo iespēju, nelejiet 1 līdz 2 ml tvertnē vai lejkanna)


Uzturēšana: Piesakies sagatavojot Clone Xroots laistīšanas savu kultūru.
In aeroponics: Pievienot tieši risinājumu.
Sastāvs: organiskās vielas = 50% aktīvās vielas OSYR = 40% sēra trioksīds (SO 3) = 8%

Var izsmidzināt tieši uz augiem, kad sajaukts ar ūdeni.

Izmantojamā bioloģiskajā lauksaimniecībā saskaņā ar EK Nr 834/2007 noteikumiem.

Sniegto Zemkopības ministrija apstiprinājusi atšķirībā clonex patiesi organisks produkts, kas ir aizliegta viela, ko mēs nezinām, cik bīstama produkta (hormoni cietis kontrole) atšķirībā klons XROOTS kuru etiķetes parādīt kvalitāte: spraudeņi 100% organisko PURE 100%, 100% REZULTĀTI.

clone xrootsclone xrootsclone xrootsApstiprināts Zemkopības ministrijas

Mēslojums izgatavotas Francijā.

Clone Xroots spraudeņiem bioloģisko diapazons platīna Augu barības vielas . Platinium Uzturvielas ir izstrādāts tieši Jums, un prieks par jūsu augiem, Platinum pierāda visnovatoriskākajiem diapazona tirgus vienmēr sniedz jums labākos rezultātus jūsu augiem.

clonexrootsIzmantojot Clone Xroots 5 soļos:

serre

1- Izvēloties Media: spraudeņi Siltumnīcas , plāksnes vai Rockwool

fleches

serre eazy plug laine de roche

2- izvēle no substrāta (stikla): Zeme , māla lodītes , sfagnu sūnas vai Coco

substrats bouturage

Māla krelles Platinum , Platinum Pamatnes ideāls iesācējiem un ekspertiem!

3- sagatavošana spraudeņiem

germination

clonexroots 4- Spray Clone Xroots

Pour 1 līdz 2 ml uz 1 litru ūdens ar pulverizatoru vai watering

arrosage

pulverisation

5 Pavairošana ar supercloner sistēmām 12-30-84

Šķīdumu tieši 1 līdz 2 ml 1 litru ūdens

systeme et clonexroots

Clone Xroots bioloģiskā darbība

sakņu sistēmu CloneXroots

Saknes kā zarnas

Clone Xroots savu sakņu hormons 100% dabisku bez hormoniem. Jūs meklējat veiksmīgāko sakņu hormonu tirgū? Mēģiniet Clone Xroots sakņu hormonu par excellence.

Jaunais Mister Clone saviem skaistajiem augiem darbojas labi redzēt labāk nekā labākajiem dabas un sintētisko hormonu tirgū. Dodiet tai iespēju jums būs pārsteigts par ātrumu sakņu jūsu augiem.

Platinum attīstās ar labākajām laboratorijām tās mēslojums nest labāko veiktspēju produktus tirgū, stop pērkot ūdeni ir reāla pirkt mēslojumu, ja jūs meklējat sakņu hormonu vai hormonu kloniem. Clone xroots jūs, protams, palīdz atveidot pašu veiktspēju pie clonex vai citu hormonu market xroots klons ir 100% dabīgs un organisks izcelsmi, mēģiniet klons xroots platīna uzturvielas un iegūt iespaidīgus rezultātus saviem kloniem, spraudeņi, un sākot sēklas.

Esi pirmais, kas pārskata !

Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .