Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
HORMONI FRĒZĒŠANAS

HORMONI FRĒZĒŠANAS

Kas ir hormons griešana ? Kultūra Iekštelpu dot jums atgriezumi padomu . Sakņu hormons tiek izmantots reizināšanas auga. Tas aizvieto īpašības dabīgo hormonu.

Ļoti viegli izmantot, tad sakņu hormons palīdz piededzināt brūces un novērst attīstību slimībām. Paralēli, tas veicina jautājumu par jaunu saknes. To izmanto spraudeņus retiem augiem vai l...

Kas ir hormons griešana ? Kultūra Iekštelpu dot jums atgriezumi padomu . Sakņu hormons tiek izmantots reizināšanas auga. Tas aizvieto īpašības dabīgo hormonu.

Ļoti viegli izmantot, tad sakņu hormons palīdz piededzināt brūces un novērst attīstību slimībām. Paralēli, tas veicina jautājumu par jaunu saknes. To izmanto spraudeņus retiem augiem vai labas kvalitātes, lai veicinātu to klonēšanu un reproducēšanu.
Par sakņu hormons lietošana ir ļoti vienkārša. Uzmanība bedrītē. Platinum piedāvā šo hormonu par labāko cenas / kvalitātes attiecība. Nepalaidiet garām nevienu spraudeņiem.
samazināt
informācija
HORMONI FRĒZĒŠANAS
Produkta 1 3
 • Spraudeņi Organisko PACHAMAMA KLONU 10ML - VAALSERBERG

  060-292-120

  Pachamama Klonu no Vaalserberg Dārzs , ir ļoti noderīgi , lai spraudeņi no jūsu augiem. Izmantojamas bioloģiskā lauksaimniecība. Par hidroponika, aeroponic, NFT, augsnes , un kokosa šķiedras.

  3,92 € 4,90 €
 • Izplatīšanās Clone Xroots 30 ml bioloģiskos spraudeņi,...

  070-006-206

  Izplatīšanās 100% organisks Clone Xroots 30ml Platinium Uzturvielas ir sakņu augšanas stimulators, kas ļauj ātrāk sākt sakņu (neapstrādātu saknes jūsu augiem). Izmantojamā par spraudeņiem un stādiem transplantēto. Jūs zināja Clonex aizliedza Francijā, mēģiniet Klonu Xroots.

  7,12 € 8,90 €

filtri (3 produkti)

Apakškategorijas

Nav izvēle pieejams šajā grupā

produkts pieejams

cena

0 € - 10 €

svars

0 - 1
Jūsu reģistrācija bija veiksmīga Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .