Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
ugro

ugro

Ugro ir virkne augstas kvalitātes kokosa substrātu, kas nesatur kūdru, ir bioloģiski noārdās un videi draudzīgi. Tā tika izveidota, lai palīdzētu jums sasniegt labākus rezultātus sakņu, aug un zied no jūsu augiem, vienlaikus aizsargājot vidi. Izmantojot ugro, jūs ne tikai samazināt savu oglekļa nospiedumu, bet arī palīdz saglabāt purvus, kur ir ...

Ugro ir virkne augstas kvalitātes kokosa substrātu, kas nesatur kūdru, ir bioloģiski noārdās un videi draudzīgi. Tā tika izveidota, lai palīdzētu jums sasniegt labākus rezultātus sakņu, aug un zied no jūsu augiem, vienlaikus aizsargājot vidi. Izmantojot ugro, jūs ne tikai samazināt savu oglekļa nospiedumu, bet arī palīdz saglabāt purvus, kur ir liels skaits retu un organizācijām, kas sniedz mājvietu daudziem putniem, spāres un citiem augiem.

Kokosa ir daudz dabiskās īpašības, kas garantē jūsu kultūru vislabāk aug nosacījumiem:

 • Tā ir lieliska ūdens aiztures īpašībām un ventilāciju, kas palīdz sakņu sistēma un augu augt straujāk.
 • Tas ir dabiski bagāta ar Trichoderma harzianum, mikroorganisms, kas cīnās pret sakņu puvi un stimulē izaugsmi jūsu uzņēmumā.
 • Tiek izskaloti ar svaigu ūdeni, tas ir bezpatogēnu, bez smaržas un bez akmeņiem, saknēm un citiem piemaisījumiem.

Visi ugro produkti tiek dzēsta, kas nozīmē, ka tie tika ārstēti ar risinājumu, lai samazinātu savu līmeni kālija un nātrija, lai ļautu to mēslojumu izmanto rīkoties tieši uz augiem.
Izejvielas, ko mēs izmantojam nāk no plantācijām, kas atrodas netālu no Indijas krastiem, jo ​​nav fizioloģisko vidi, tādējādi izvairoties no saskares ar sālsūdeni. Tas ļauj mums garantēt zemu līmeni elektrovadītspējas (EK) visiem mūsu produktiem, vienmēr ar to pašu augstākās kvalitātes, soma pēc maisā. Turklāt, tas ir viegli atbrīvoties no kokosa šķiedras pēc lietošanas. Ja jums ir komposta bin mājās, jūs varat mest šķiedras. Vai arī, ja vēlaties, varat arī ļaut tai sadalās dabiski apakšā jūsu dārzā.
Tas ir tik vienkārši!
Ugro ir lieliska substrāts piemērota gan iesācējiem un speciālistiem.

Kultūras Iekštelpu piedāvā dažādu izmēru pamatnēm ugro.

samazināt
informācija
ugro
Produkta 1 2
 • Ugro - Lot 1000 Plug Coco

  046-296-012

  Partijas 1000 disku ugro Plug Coco.

  151,20 € 189,00 €
 • Ugro - Lot 24 Plug Coco

  900-046-001

  Plug ugro ir mazs kokosriekstu disks nospiests un atūdeņots ietīts plānas plēves papīra.

  4,72 € 5,90 €

filtri (2 produkti)

Apakškategorijas

Nav izvēle pieejams šajā grupā

produkts pieejams

cena

0 € - 160 €

svars

0 - 7
Jūsu reģistrācija bija veiksmīga Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .