Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
pilna irrigation kit

pilna irrigation kit

Complete apūdeņošana komplekts hidroponiskas sistēmās. Nekas jums neizdodas, lai pabeigtu jūsu mājās apūdeņošanas komplekti. Komplekts apūdeņošana laistīšanas augus fāzes izaugsmes un ziedēšanas laikā. Pievienojiet tieši pie krāna vai sūknis paredzēts laist rezervuārā vai ūdens rezervuārā. Ideāls pilnīgas hidroponiskas sistēmās. Apūdeņošanas kom...

Complete apūdeņošana komplekts hidroponiskas sistēmās. Nekas jums neizdodas, lai pabeigtu jūsu mājās apūdeņošanas komplekti. Komplekts apūdeņošana laistīšanas augus fāzes izaugsmes un ziedēšanas laikā. Pievienojiet tieši pie krāna vai sūknis paredzēts laist rezervuārā vai ūdens rezervuārā. Ideāls pilnīgas hidroponiskas sistēmās. Apūdeņošanas komplekts ir noderīga laistīšanas jūsu kultūrām atvaļinājumu vai otru. Ja jūs joprojām vēlaties vairāk autonomiju, domā programmētāji.

samazināt
informācija
pilna irrigation kit
Produkta 1 6

filtri (6 produkti)

Apakškategorijas

Nav izvēle pieejams šajā grupā

produkts pieejams

cena

0 € - 40 €

svars

0 - 3
Jūsu reģistrācija bija veiksmīga Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .