Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
-20%
Terra Vega 5ltr Canna - zemes mēslojums izaugsme

Terra Vega 5ltr Canna - zemes mēslojums izaugsme

Canna Terra Vega 5 pieejams iekštelpu aug labāko cenu litru, atrast visu Canna rādiusu par labāko cenu jūsu tiešsaistes growshop, bezmaksas piegāde 24h kalpošanas atlaide -20% lojalitātes *

Terra Vega 5ltr Canna - zemes mēslojums izaugsme

Sīkāka informācija

45,90 € TTC
-20%
36,72 € TTC

055-059-045

daudzums

Cena / vienība : 6,12 € (bez nodokļa) uz L

Klienta paziņojums

Neviens nav ievietojis paziņojumu
šajā valodā

pieejams

Piegādāts uz:
Vendredi22/02/2019.*
Tā joprojām------rīt nāk

jauns

CANNA

Canna ir holandiešu pasaules līderis augu audzēšanai spēcīgu izaugsmi visās
pamatnes un ekspertu šajā jomā uztura un augu kultūras vidē. darbs
ar Canna produktiem ir vienkārša un sniedz lieliskus rezultātus garantētas. risinājumi
barojoša gatavs izceļas ar līdzsvarotu kombināciju būtiskiem elementiem un mikroelementiem.
Kvalitātes pierāda sevi!

Terra Vega

Augsne uzturu izaugsmei.

Augs ir veselīga un spēcīga, lai attīstītu enerģisku izaugsmi dzinumiem. Tas ir iemesls, kāpēc Canna ir izstrādājusi TERRA VEGA speciāli augšanas fāzē. Šo uzturvielu tika izstrādāts iepriekš apaugļota augsni, bet var arī izmantot sliktā augsnē vai jau audzē.

Pilns absorbcija uzturvielu ir garantēta no sākuma kultūras jo TERRA VEGA ir bagāta ar slāpekļa savienojumiem tieši pielīdzināti un helātu pārāka dzelzs EDDHA.

Canna TERRA ir paredzēti, lai nodrošinātu perfektu izcilības līmeni ar katru podiņos augsnes vai augu audzēšanai tipam. Par TERRA mēslojums gūt vislabākos rezultātus, Canna ir īpaša virkni potting augšņu: Canna Terra Professional Canna Terra Professional Plus un Canna Terra Sēklas Mix kokosriekstu labi samaisa.

Canna Terra Vega ir pilnīgs profesionāla mēslojums, kas var apmierināt auga augšanas fāzē. Tā ir paredzēta gan audzēšanai iekštelpās un ārā, audzēšanai podos vai to maisījumu podiņos augsnes un repotting

priekšrocības terra vega Canna

 • Terra Vega rada stimulējošu ietekmi uz vitāli sānu dzinumus un krāšņs sakņu attīstību. Galvenais faktors veselīgai un enerģisku izaugsmi un augstu veiktspēju.
 • Viegli lietot un nekavējoties izšķīst.
 • Terra Vega nodrošina pilnīgu absorbciju ūdens un barības vielu, no sākuma kultūru. Iemesls ir vienkāršs: Terra Vega ir bagāta ar slāpekļa savienojumiem var uzsūkties tieši augstas kvalitātes dzelzs helātus un mikroelementiem
 • Terra Vega ir piemērots dažāda veida potting maisījumi, piemēram, maisījumus, kas jau satur mēslojumu vai maisījumi ar barības vielu nepietiekamību, vai jau ir izmantoti.

Terra Vega Canna ir praktisks un pilnīga profesionālās mēslojums, ātri strauji augošiem augiem, kas satur visas uzturvielas, kas nepieciešamas optimālai izaugsmei. Terra Vega Canna nodrošina veselīgu enerģisku augs ar lielām zaļām pogām.

Terra Vega Canna viegli izmantot, izšķīst uzreiz un arī piekrīt lieliski jebkurā automātisko laistīšanas sistēmu. Terra Vega Canna var izmantot audzēšanai telpās vai ārā.

Instrukcijas

 • Pirms lietošanas labi sakratīt
 • Aizpildiet uzturvielu tvertni ar ūdeni
 • Atšķaida ar 500 ml koncentrēta mēslojuma 100 litriem ūdens (1: 200)
 • Ar Terra Vega EK izšķīdina ūdenī un pēc tam atrodas starp 0,9 - 1,6 mS (= EC koncentrāta + EK ūdens)
 • Ieteicams pH: 5,8-6,2
 • Barības augu regulāri ar šo risinājumu intensīvas augšanas. Mazāk auglīgās augsnēs, katru dienu pārvaldīt risinājumu ar apūdeņošanas ūdens. In auglīgās augsnēs, ievadītu šķīdumu 1 līdz 3 reizes nedēļā ar apūdeņošanas ūdens.
 • Izmantojiet labi ventilētu kaļķakmens, piemēram, Canna Terra Professional (Plus), un, kā nepieciešams administrēt ikdienas ūdeni.

papildu informācija

 • Canna speciāli izstrādātas mēslojumu augšanas fāzē un ziedēšanas fāzē auga: ziedēšanas lietošanai Terra Flores
 • Glabāt bezsarmas slēgtās, tumšā vietā. Ultravioletā saules gaisma nojauktu Helatēta uzturvielas.
 • Glabājiet bērniem nepieejamā vietā

garantijas

Canna darbojas tikai ar barības vielām un augstas kvalitātes helātu, kas ir nekavējoties un pilnībā pieejams auga. Pudele ir izgatavots no 100% polietilēna (PVC un kadmija), kas ir bioloģiski noārdāmas plastmasas, kas ir arī pārstrādājams.

Esi pirmais, kas pārskata !

Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .