Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
Kit 1000w lampa NanoLux

Kit 1000w lampa NanoLux

Kultūra Iekštelpu piedāvā saviem apgaismojuma komplekti 1000W HPS (augstspiediena nātrija - ziedēšanas spektrs), un šīs lampas kit 1000W MH (metāls Halid - Izaugsme spektrs); šie kompleksi ietver atstarotājs, lampa un balasta. Šis spēks platība ir 140 x 140 cm, optimāli. Atgādinām, ka šie komplekti 1000W HPS vai MH tiek piegādāti bez elektrības ...

Kultūra Iekštelpu piedāvā saviem apgaismojuma komplekti 1000W HPS (augstspiediena nātrija - ziedēšanas spektrs), un šīs lampas kit 1000W MH (metāls Halid - Izaugsme spektrs); šie kompleksi ietver atstarotājs, lampa un balasta. Šis spēks platība ir 140 x 140 cm, optimāli. Atgādinām, ka šie komplekti 1000W HPS vai MH tiek piegādāti bez elektrības kabeļiem un prasa kabeli un 3G 2.5 mm2. Vai arī jūs varat noklikšķināt uz šīs saites, lai iegādātos konkrētu kabeli nepieciešama, lai savienotu elektroniskajiem balastiem E40 ligzdas atstarotāja (patīk Lumatek pieprasīt balasti NanoLux, SuperLumens vai DigiLight).

samazināt
informācija

filtri (0 produkts)

Apakškategorijas

Nav izvēle pieejams šajā grupā

zīme

Nav izvēle pieejams šajā grupā

produkts pieejams

Nav izvēle pieejams šajā grupā

cena

Nav izvēle pieejams šajā grupā

svars

Nav izvēle pieejams šajā grupā

Jūsu reģistrācija bija veiksmīga Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .