Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
kopsumma
Turpināt iepirkties
-20%
Canna - CANNABOOST ACCELERATOR 5L, palielinot ziedēšanas, hidro, augsne, coco

Canna - CANNABOOST ACCELERATOR 5L, palielinot ziedēšanas, hidro, augsne, coco

Cannaboost ir viens no labākajiem ziedēšanas revakcinācijas tirgū, palielinājās par ziediem svars, Canna ļauj iegūt iespaidīgus rezultātus, atrast un apmeklēt Canna kultūras rādiuss jūsu iekštelpu augt veikala cena

Sīkāka informācija

atpūta:
284€90 TTC
-20%
227€92 TTC

055-059-015

Cena par vienību: 45€58 līdz L

Klienta paziņojums

Neviens nav ievietojis paziņojumu
šajā valodā

pieejams

Bezmaksas piegāde par199€00*
Piegādāts uz: Mardi *

jauns

CANNA

Canna ir holandiešu pasaules līderis augu audzēšanai spēcīgu izaugsmi visās
pamatnes un ekspertu šajā jomā uztura un augu kultūras vidē. darbs
ar Canna produktiem ir vienkārša un sniedz lieliskus rezultātus garantētas. risinājumi
barojoša gatavs izceļas ar līdzsvarotu kombināciju būtiskiem elementiem un mikroelementiem.
Kvalitātes pierāda sevi!

CANNABOOST Accelerator

CANNABOOST paātrinātājs optimizē vielmaiņu jūsu augiem. Svarīgs faktors, jo asimilācija uzturvielu būtiski atkarīgs no veselības auga un tā vielmaiņas ātrumu. CANNABOOST ir speciāli izstrādāta augu šķirnēm ar īsu ciklu.

Ieguvumi no CANNABOOST paātrinātājs augošus augus:

Palielina kultūraugu

CANNABOOST stimulē jaunizveidotas ziedi. kas dod lielāku augļus nekā parasti un viendabīgāku ražu, jo augļi nobriest pakāpeniski. CANNABOOST ne tikai nodrošina kvalitatīvāku ražu, bet arī labāku garšu. A plus par Canna audzētājs!

Piemērots visās vidēs un augšanas substrātiem

CANNABOOST ir universāla ziedošs stimulējošs: to var izmantot kā daļu no jebkuras kultūras un kombinētos sistēmās ar visām jaudas režīmiem, un, bez izņēmuma. Jūs varat pievienot šo piedevu CANNBOOST jūsu barības šķīdumu vai izmantošanu, apsmidzinot lapas (lapotnes barošanas). Tādējādi augs var absorbēt ziedēšanas stimulators tās lapām.

Vēl jo vairāk iespaidīgs atgriežas apvienojumā ar minerālu maisījumu PK 13/14

CANNABOOST nav uzturviela, bet piedeva, kas palielina fotosintēzes kopējo jaudu (viens no reakcijas izraisa vielmaiņu auga). šīs spējas stiprināšana nodrošina, ka augļi veido ātrāk. No barības vielu pieejamība ir būtiska, lai iegūtu optimālus rezultātus, izmantojot CANNABOOST. Par Canna mēslošanas administrācija nodrošina pieejamību visām uzturvielām. Viens var iegūt vēl labākus rezultātus, izmantojot maisījumu Canna PK 13/14 minerālvielas papildus uzticamu piegādi Canna. Patiešām, maisījumu PK 13/14 nodrošina augu ar papildus ziedošu elementiem, bet CANNABOOST nodrošina, ka augs ir enerģija, lai izmantotu šos priekšmetus.

Termiņš un stiprinot imūnsistēmu pieaudzis

Papildus tam zied stimulatorus, kas nodrošina, ka augs sasniegt pilnu potenciālu termiņa CANNABOOST satur naturels.Ils ziedēšanas regulatoriem ļauj augļi attīstīties vienoti un sasniegt savu pilno potenciālu termiņa beigās. Pateicoties uzlabotai regulējumu tās enerģijas, iekārta ir labāk aprīkots, lai pretoties patogēniem. Ja enerģijas trūkst, ja tas ir nepieciešams, slimības bieži uzbrūk rūpnīcu izšķirošajā brīdī ražas novākšanai, kā rezultātā postošas ​​sekas.

Pastiprināta un uzlabota garša

Ar CANNABOOST, jums tiek garantēta, lai iegūtu lielāku peļņu un nepārspējamas garšu. Šodien, par kultūraugu kvalitāte tiek mērīta ne tikai pēc svara. Kvalitāte, piemēram, garšu, spēlē arvien svarīgāka. Procesa fotosintēzes paātrinājums ievērojami palielina ražošanu cukuru augļiem, kas ģenerē saldākas garšu un lielāku koncentrāciju dabas flavors. Intensīva smaržas ēteriskajām eļļām augļu ir vairāk daiļrunīgs.

Lielākā daļa elektrokardiostimulatoru ir tikai uztura bagātinātāji. Bet īstie elektrokardiostimulatoru kā CANNABOOST stimulē vielmaiņu par augu un uzlabot savu veselību. CANNABOOST ir nākamās paaudzes elektrokardiostimulatoru.

Ar šo produktu, mēs atkal piešķir pēc kvalitātes perfektu sajūtu!

Instrukcijas
instrukcijas

  • Pirms lietošanas labi sakratīt
  • Devas: Ievada CANNABOOST atšķaidot 1/500 (20 ml uz 10 litriem ūdens), tiklīdz ziedi sāk veidoties. Lai uzlabotu ziedēšanu, atšķaida 1/250 (40 ml uz 10 litriem ūdens)
  • Nelietot ar produktiem, kas satur ūdeņraža pārskābi (H2O2)
  • Izmanto atšķaidītu šķīdumu 4 dienu laikā
  • CANNABOOST var ievadīt manuāli, apūdeņošana pilienu vai lapotnes


Uzglabāšana, veselības un drošības un citu ekspluatācijas instrukcija

  • Izmantojiet savu parasto mēslošanas CANNABOOST
  • Turēt noslēgtu, lai pasargātu no gaismas un saldēšanu
  • Glabājiet bērniem nepieejamā vietā


garantija
Konteiners ir izgatavots no polietilēna (PVC bez kadmija), pārstrādājama plastmasa.

Esi pirmais, kas pārskata !

Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .