Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
kopsumma
Turpināt iepirkties
Kit 250W lampa NanoLux

Kit 250W lampa NanoLux

Šajā sadaļā jūs atradīsiet komplekti 250W HPS (augstspiediena nātrija - ziedēšanas spektrs), un tiem, 250W MH (metāla Halid - Izaugsme spektrs); šie kompleksi ietver atstarotājs, lampa un balasta. Šis spēks platība ir 60 x 60 cm, optimāli. Atgādinām, ka šie komplekti tiek piegādāti bez 250W barošanas kabeļiem, kas ir pieejami par iespējām, nokl...

Šajā sadaļā jūs atradīsiet komplekti 250W HPS (augstspiediena nātrija - ziedēšanas spektrs), un tiem, 250W MH (metāla Halid - Izaugsme spektrs); šie kompleksi ietver atstarotājs, lampa un balasta. Šis spēks platība ir 60 x 60 cm, optimāli. Atgādinām, ka šie komplekti tiek piegādāti bez 250W barošanas kabeļiem, kas ir pieejami par iespējām, noklikšķiniet uz šīs saites, lai magnētisko balastu. Vai uz šīs saites, lai iegūtu īpašu kabeli nepieciešama, lai savienotu elektroniskajiem balastiem E40 ligzdas atstarotāja (piemēram Lumatek pieprasa balastu NanoLux, SuperLumens vai DigiLight).

samazināt
informācija

filtri (0 produkts)

Apakškategorijas

Nav izvēle pieejams šajā grupā

zīme

Nav izvēle pieejams šajā grupā

produkts pieejams

Nav izvēle pieejams šajā grupā

cena

Nav izvēle pieejams šajā grupā

svars

Nav izvēle pieejams šajā grupā

Jūsu reģistrācija bija veiksmīga Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .