Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
-20%
Plagron Power Roots 500 ml, root aktivētājs

Plagron Power Roots 500 ml, root aktivētājs

Plagron Barošanas Roots 500ml stimulē sakņu attīstību un palielina izturību

Sīkāka informācija

atpūta:
34,90 € TTC
-20%
27,92 € TTC

057-056-0401

daudzums

Cena / vienība : 23,26 € (bez nodokļa) uz L

Klienta paziņojums

Neviens nav ievietojis paziņojumu
šajā valodā

pieejams

Piegādāts uz:
Vendredi22/02/2019.*
Tā joprojām------rīt nāk

jauns

PLAGRON

Šajās dienās, tīri bioloģiskā augu audzēšana vairs nav izvēle, bet gan nepieciešamība. Patērētāji pieprasa, lai lauksaimniecības un dārzkopības ņemot arī dabisku pieeju, cik vien iespējams, lai attiecībā uz cilvēkiem un vidi. Plašu piedevām Plagron piedāvā visu, kas ir vislabāk par jūsu augiem. Tieši pateicoties līdzsvarotu sastāvu tīrākajiem sastāvdaļām, ka visi produkti, kuriem ir Plagron uzlīmi ir preventīvs efekts, aizsardzības un optimālu uzturu.

Barošanas Roots.

Stimulē sakņu sistēmas attīstību un palielina izturību

Power Roots ir organisks root stimulators. Šis stimulators lieto augšanas fāzē, un pirmajās nedēļās ziedēšanas fāzē. Barošanas Roots stimulē sakņu sistēmas attīstību un palielina izturību auga. Produkts darbojas ātri un ekonomiski izmantot. Absorbcija caur rūpnīcā ir gandrīz tūlītēja. Power Roots nodrošina enerģisku augi.

lietošana
Pirms labi sakratīt. Deva: 1ml Power Roots uz 1 litru ūdens (1: 1000). Izmantojiet šo šķidro mēslojumu ar katru laistīšanas līdz beigām, trešajā nedēļā ziedēšanas.

glabāt
Nesasveriet produktu transportēšanas laikā un uzglabāt prom no gaismas. Ieteicamā uzglabāšanas temperatūra: 0 - 30 ° C. Kad izšķīst ūdenī, tā glabāšanas laiks ir 24 stundas.

piesardzības pasākumi
R 36/38: kairina acis un ādu.

kompozīcija
Ūdens, humīnskābes, jūras aļģu ekstrakts, askorbīnskābe (C vitamīns), aminoskābes, mio-inositola, tiamīna (B1 vitamīns), alfa-tokoferols (E vitamīns). Organiskais mēslojums NPK (1-0-2). 1% Kopējais slāpeklis (N), ieskaitot 1% no organiski saistīts slāpekļa, 0,2% fosfora pentoksīds, kas šķīst ūdenī (P2O5), 1,5% kālija oksīda šķīst ūdenī ( K2O). FERTILIZER NF U 42- 001. NPK mēslošanas pilnībā augu un dzīvnieku izcelsmes. Fertilizer pamatojoties uz dzīvnieku un augu izcelsmes atkritumu. Lai to varētu izmantot gadījumā atzīto nepieciešamību; nepārsniedz noteikto devu.

Padomi no Plagron

  • Ar Power Roots izmantošana var samazināt risku pārdozēšanas mēslojuma.
  • Barošanas Roots stiprina izturību auga.

2 Roots Plagron stimulators bioloģiskajiem saknēm, kas nodrošina ātrāku un daudz bagātīgāka sakņu attīstību, labāk absorbcijas uzturvielu, efektīvāka izmantošana mēslošanas un iesniegt labāku atdevi visiem augiem pārbaudītas. Saknes var jaukt ar visiem mēslošanas līdzekļiem un insekticīdu.

deva:

Transplantācija: 10ml atšķaida līdzekli vienā litrā ūdens. Ūdens rūpīgi ar šo maisījumu.

Spraudeņi: atšķaida produkts 20ml ar litru ūdens. Dip spraudeņi šajā šķīdumā 30 sekundēm līdz 5 minūtēm.

lapotnes spray: atšķaida produkta 5ml vienā litrā ūdens. Apsmidzina augu rūpīgi ar šo risinājumu, reizi mēnesī.

NPK1-0-2

Esi pirmais, kas pārskata !

Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .