Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
Kit 600W lampa Lumatek

Kit 600W lampa Lumatek

Laipni lūdzam rādiusu 600w HPS lampas komplektiem (augstspiediena nātrija - ziedēšanas spektrs), un lampu komplekts 600w MH (Metālu halogenīdu - Izaugsme spektrs); šie kompleksi ietver atstarotājs, lampa un balasta. Šī jauda 600W platība ir 120 x 120 cm, optimāli. Atgādinām, ka šie komplekti tiek piegādāti bez 600W barošanas kabeļiem, kas ir pie...

Laipni lūdzam rādiusu 600w HPS lampas komplektiem (augstspiediena nātrija - ziedēšanas spektrs), un lampu komplekts 600w MH (Metālu halogenīdu - Izaugsme spektrs); šie kompleksi ietver atstarotājs, lampa un balasta. Šī jauda 600W platība ir 120 x 120 cm, optimāli. Atgādinām, ka šie komplekti tiek piegādāti bez 600W barošanas kabeļiem, kas ir pieejami par iespējām, noklikšķiniet uz šīs saites, lai magnētisko balastu. Vai uz šīs saites, lai iegūtu īpašu kabeli nepieciešama, lai savienotu elektroniskajiem balastiem E40 ligzdas atstarotāja (piemēram Lumatek pieprasa balastu NanoLux, SuperLumens vai DigiLight).

samazināt
informācija
Kit 600W lampa Lumatek
Produkta 1 34

filtri (34 produkti)

Apakškategorijas

Nav izvēle pieejams šajā grupā

produkts pieejams

cena

310 € - 330 €

svars

4 - 18
Jūsu reģistrācija bija veiksmīga Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .