Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
kopsumma
Turpināt iepirkties
Kit 600W lampa superlumens

Kit 600W lampa superlumens

Laipni lūgti rādiusu lampu komplektu 600W HPS (augstspiediena nātrija - ziedēšanas spektra) un lampu komplekts 600W MH (metālu halogenīdu - Izaugsme spektrs); šie kompleksi ietver atstarotājs, lampa un balasta. Šis spēks platība ir 120 x 120 cm, optimāli. Atgādinām, ka šie komplekti dārzkopības apgaismes 600w HPS vai MH tiek piegādāti bez elektr...

Laipni lūgti rādiusu lampu komplektu 600W HPS (augstspiediena nātrija - ziedēšanas spektra) un lampu komplekts 600W MH (metālu halogenīdu - Izaugsme spektrs); šie kompleksi ietver atstarotājs, lampa un balasta. Šis spēks platība ir 120 x 120 cm, optimāli. Atgādinām, ka šie komplekti dārzkopības apgaismes 600w HPS vai MH tiek piegādāti bez elektrības kabeļiem, kas ir pieejami par iespējām, noklikšķiniet uz šīs saites, lai magnētisko balastu. Vai uz šīs saites, lai iegūtu īpašu kabeli nepieciešama, lai savienotu elektroniskajiem balastiem E40 ligzdas atstarotāja (piemēram Lumatek pieprasa balastu NanoLux, SuperLumens vai DigiLight).

samazināt
informācija
Kit 600W lampa superlumens
Showing 1 to 21 items

filtri (21 produkti)

Apakškategorijas

Nav izvēle pieejams šajā grupā

produkts pieejams

cena

150 € - 350 €

svars

4 - 18
Jūsu reģistrācija bija veiksmīga Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .