Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
kopsumma
Turpināt iepirkties
Kit 600W lampa elektroniskās vadības ierīces

Kit 600W lampa elektroniskās vadības ierīces

Laipni lūdzam gaismekļu komplekti rādiusu 600 W HPS (augstspiediena nātrija - ziedoši spektrs), un lampu komplekts 600w MH (Metālu halogenīdu - Izaugsme spektrs); šie kompleksi ietver atstarotājs, lampa un balasta. Šis spēks platība ir 120 x 120 cm, optimāli. Atgādinām, ka šie 600w dārzkopības apgaismojuma komplekti nāk bez elektrības kabeļiem, ...

Laipni lūdzam gaismekļu komplekti rādiusu 600 W HPS (augstspiediena nātrija - ziedoši spektrs), un lampu komplekts 600w MH (Metālu halogenīdu - Izaugsme spektrs); šie kompleksi ietver atstarotājs, lampa un balasta. Šis spēks platība ir 120 x 120 cm, optimāli. Atgādinām, ka šie 600w dārzkopības apgaismojuma komplekti nāk bez elektrības kabeļiem, kas ir pieejami par iespējām, noklikšķiniet uz šīs saites, lai magnētisko balastu. Vai uz šīs saites, lai iegūtu īpašu kabeli nepieciešama, lai savienotu elektroniskajiem balastiem E40 ligzdas atstarotāja (piemēram Lumatek pieprasa balastu NanoLux, SuperLumens vai DigiLight).

samazināt
informācija
Kit 600W lampa elektroniskās vadības ierīces
Showing 1 to 101 items

filtri (98 produkti)

produkts pieejams

cena

190 € - 530 €

svars

Nav izvēle pieejams šajā grupā

Jūsu reģistrācija bija veiksmīga Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .