Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
Kit 400W lampa Gavita

Kit 400W lampa Gavita

Šajā sadaļā jūs atradīsiet komplekti lampa 400W HPS (augstspiediena nātrija - ziedēšanas spektrs), un tiem, kas komplektā Lampa 400W MH (Metālu halogenīdu - Izaugsme spektrs); šie kompleksi ietver atstarotājs, lampa un balasta. Šis spēks platība ir 100 x 100 cm, optimāli. Atgādinām, ka šie komplekti 400W lampām tiek piegādāti bez elektrības kabe...

Šajā sadaļā jūs atradīsiet komplekti lampa 400W HPS (augstspiediena nātrija - ziedēšanas spektrs), un tiem, kas komplektā Lampa 400W MH (Metālu halogenīdu - Izaugsme spektrs); šie kompleksi ietver atstarotājs, lampa un balasta. Šis spēks platība ir 100 x 100 cm, optimāli. Atgādinām, ka šie komplekti 400W lampām tiek piegādāti bez elektrības kabeļiem, kas ir pieejami par iespējām, noklikšķiniet uz šīs saites, lai magnētisko balastu. Vai uz šīs saites, lai iegūtu īpašu kabeli nepieciešama, lai savienotu elektroniskajiem balastiem E40 ligzdas atstarotāja (piemēram Lumatek pieprasa balastu NanoLux, SuperLumens vai DigiLight).

samazināt
informācija

filtri (0 produkts)

Apakškategorijas

Nav izvēle pieejams šajā grupā

zīme

Nav izvēle pieejams šajā grupā

produkts pieejams

Nav izvēle pieejams šajā grupā

cena

Nav izvēle pieejams šajā grupā

svars

Nav izvēle pieejams šajā grupā

Jūsu reģistrācija bija veiksmīga Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .