Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
kopsumma
Turpināt iepirkties
400W elektroniskās vadības ierīces lampa kit

400W elektroniskās vadības ierīces lampa kit

Šajā sadaļā jūs atradīsiet komplekti 400W HPS (augstspiediena nātrija - ziedēšanas spektrs), un tiem, 400W MH (metāla Halid - Izaugsme spektrs); šie kompleksi ietver atstarotājs, lampa un balasta. Šis spēks platība ir 100 x 100 cm, optimāli. Atgādinām, ka šie komplekti tiek piegādāti bez 400W barošanas kabeļiem, kas ir pieejami par iespējām, nok...

Šajā sadaļā jūs atradīsiet komplekti 400W HPS (augstspiediena nātrija - ziedēšanas spektrs), un tiem, 400W MH (metāla Halid - Izaugsme spektrs); šie kompleksi ietver atstarotājs, lampa un balasta. Šis spēks platība ir 100 x 100 cm, optimāli. Atgādinām, ka šie komplekti tiek piegādāti bez 400W barošanas kabeļiem, kas ir pieejami par iespējām, noklikšķiniet uz šīs saites, lai magnētisko balastu. Vai uz šīs saites, lai iegūtu īpašu kabeli nepieciešama, lai savienotu elektroniskajiem balastiem E40 ligzdas atstarotāja (piemēram Lumatek pieprasa balastu NanoLux, SuperLumens vai DigiLight).

samazināt
informācija
400W elektroniskās vadības ierīces lampa kit
Showing 1 to 24 items

filtri (24 produkti)

Apakškategorijas

zīme

produkts pieejams

Nav izvēle pieejams šajā grupā

cena

190 € - 390 €

svars

Nav izvēle pieejams šajā grupā

Jūsu reģistrācija bija veiksmīga Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .