Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
Kit 250W lampa elektroniskās vadības ierīces

Kit 250W lampa elektroniskās vadības ierīces

Šajā sadaļā jūs atradīsiet komplekti gaismekļi, 250W HPS (augstspiediena nātrija - zied spektrs), un šādu lampu komplekts 250W MH (metāla Halid - Izaugsme spektrs); šie kompleksi ietver atstarotājs, lampa un balasta. Šis spēks platība ir 60 x 60 cm, optimāli. Atgādinām, ka šie apgaismojuma komplekts 250W HPS vai MH tiek piegādāti bez elektrības ...

Šajā sadaļā jūs atradīsiet komplekti gaismekļi, 250W HPS (augstspiediena nātrija - zied spektrs), un šādu lampu komplekts 250W MH (metāla Halid - Izaugsme spektrs); šie kompleksi ietver atstarotājs, lampa un balasta. Šis spēks platība ir 60 x 60 cm, optimāli. Atgādinām, ka šie apgaismojuma komplekts 250W HPS vai MH tiek piegādāti bez elektrības kabeļiem, kas ir pieejami par iespējām, noklikšķiniet uz šīs saites, lai magnētisko balastu. Vai uz šīs saites, lai iegūtu īpašu kabeli nepieciešama, lai savienotu elektroniskajiem balastiem E40 ligzdas atstarotāja (piemēram Lumatek pieprasa balastu NanoLux, SuperLumens vai DigiLight).

samazināt
informācija
Kit 250W lampa elektroniskās vadības ierīces
Produkta 1 12

filtri (12 produkti)

produkts pieejams

cena

150 € - 250 €

svars

3 - 8
Jūsu reģistrācija bija veiksmīga Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .