Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
-20%
Plagron Cukura Royal 5 L, paaugstina cukuru un garšu

Plagron Cukura Royal 5 L, paaugstina cukuru un garšu

Cukurs Royal 500ml atrast iekštelpu pieaug, tiešsaistes growshop un tādējādi atrast visu produktu plagron, tīra zaļa zym vai sajūta ... un visas jūsu mīļākie produktu klāsts plagron.

Sīkāka informācija

atpūta:
249,00 € TTC
-20%
199,20 € TTC

057-056-0202

Cena / vienība : 33,20 € (bez nodokļa) uz L

Klienta paziņojums

Neviens nav ievietojis paziņojumu
šajā valodā

Šis produkts vairs nav pieejams

Bezmaksas piegāde par199,00 €*
Piegādāts uz:
Vendredi22/03/2019.*
Tā joprojām------rīt nāk

jauns

PLAGRON

Šajās dienās, tīri bioloģiskā augu audzēšana vairs nav izvēle, bet gan nepieciešamība. Patērētāji pieprasa, lai lauksaimniecības un dārzkopības ņemot arī dabisku pieeju, cik vien iespējams, lai attiecībā uz cilvēkiem un vidi. Plašu piedevām Plagron piedāvā visu, kas ir vislabāk par jūsu augiem. Tieši pateicoties līdzsvarotu sastāvu tīrākajiem sastāvdaļām, ka visi produkti, kuriem ir Plagron uzlīmi ir preventīvs efekts, aizsardzības un optimālu uzturu.

Cukurs Royal.

Uzlabo garšu un saīsina ciklu
Piedeva izaugsmei un ziedēšanas fāzē

lietošana
Pirms labi sakratīt. Izmantot ne vairāk kā 2 ml Sugar Royal par 1 litru ūdens (1: 500). Pour šo risinājumu mēslojumu uz auga reizi nedēļā ziedēšanas fāzē. Attiecībā uz trešo pieauguma līdz skalošanu.

glabāt
Nesasveriet produktu transportēšanas laikā. Uzglabāt produktu vertikālā stāvoklī. Ieteicamā uzglabāšanas temperatūra: 0 - 30 ° C. Kad izšķīst ūdenī, tā glabāšanas laiks ir 24 stundas.

piesardzības pasākumi
R 36/38: kairina acis un ādu.

kompozīcija
organiskais mēslojums NPK (9-0-0). 8.5% Kopējais slāpeklis (N) 8,5% no organiskā slāpekļa. FERTILIZER NF U 42- 001. NPK mēslošanas pilnībā augu un dzīvnieku izcelsmes. Mēslojuma pamatojoties uz dzīvnieku atkritumiem. Lai to varētu izmantot gadījumā atzīto nepieciešamību; nepārsniedz noteikto devu.

Padoms Plagron

  • Lai iegūtu labākos rezultātus, apvienot Sugar Royal ar Zaļo Sensation.
  • Uzglabāt temperatūru zem 27 grādiem pēdējo nedēļu laikā, lai izvairītos no iztvaikošanu aromātisko eļļu un ar garšu, smaržu un svara zudums.

Cukurs Royal ir organiska ziedu stimulators, kas paātrina un uzlabo transformāciju molekulām vienkāršos cukurus. Cukurs Royal enzīmi veicina transportēšanu cukuru no lapām uz ziediem / augļiem un veicināt fermentatīvo procesu pārveidošanas vienkāršos cukurus.

Royal cukura sastāvs:

Ūdens, aminoskābes (alanīna, arginīna, asparagīna, cisteīna, glutamīna, glicīna, histidīna, izoleicīns, leicīns, lizīns, metionīns, fenilalanīna, prolīna, serīna, treonīna, triptofāna, tirozīna, valīna), organisko slāpekļa mēslojums (9-0 0), 8.5% kopējais slāpeklis (N), tai skaitā 8.5% organiskās saistītā slāpekļa.

Vai es varu apvienot cukuru ar Royal Green Sensation?

Jā. Royal Sugar darbojas atšķirīgi ziedu stimulators Green Sensation.

Ja es apvienot cukurs Royal, Pure Zym un PK 13-14 ir tā, ka tas pats risinājums, kā Zaļo Sensation?

Nē. Green Sensation ietver vairākus nozīmīgus papildu sastāvdaļas. Piemēram, fosfora un kālija Green Sensation ir funkcionāli saistītas. Šis nav gadījums PK 13-14. Royal Cukurs arī darbojas atšķirīgi zied stimulators Green Sensation.

Vai es varu dot manas augi kombināciju Alga Bloom, cukuru un Royal Green Sensation vairāk nekā reizi nedēļā?

Mēs iesakām izmantot Royal cukuru reizi nedēļā. Tā kā mūsu grafiki Grow parādīt, jūs varat dot zied nedēļu Alga Bloom un Zaļo Sensation katra sesija apūdeņošanas no ceturtā (Zaļā Sensation) un piekto (Alga Bloom).

Vai es varu izmantot karalisko cukuru kā lapotnes mēslojumu?

Jā. Jūs varat apsmidzināt lapas ar cukuru Royal un apvienot ar Vita Race. Mēs iesakām jums nav apsmidzināt lapas un ziedi ar produktu no trešās nedēļas ziedēšanas fāzē. Pretējā gadījumā šie produkti var ietekmēt garšu gala produktu.

Vai es varu apvienot cukuru ar Royal Vita Race?

Jā. Šie divi produkti var kombinēt bez jebkādām problēmām.

Cik ilgi es varu saglabāt manu barības šķīdumu ar Royal cukuru?

Royal cukurs satur daudz organisko sastāvdaļu. Šīs sastāvdaļas var sākt sabojāt risinājumu pēc 24 stundām.

Skatīt pilnu plagron in iekštelpu pieaugošo jūsu tiešsaistes growshop un atrast visu kultūru padomus.

NPK9-0-0

Esi pirmais, kas pārskata !

Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .