Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
kopsumma
Turpināt iepirkties
Kit 1000w lampa elektroniskās vadības ierīces

Kit 1000w lampa elektroniskās vadības ierīces

Kultūra Iekštelpu piedāvā saviem komplekti 1000 W HPS (augstspiediena nātrija - zied spektrs), un tiem, kas 1000 W MH (metāla Halid - Izaugsme spektra); šie kompleksi ietver atstarotājs, lampa un balasta. Šis spēks platība ir 140 x 140 cm, optimāli. Atgādinām, ka šie komplekti 1000 W tiek piegādāti bez elektrības kabeļiem un prasa kabeli un 3G ...

Kultūra Iekštelpu piedāvā saviem komplekti 1000 W HPS (augstspiediena nātrija - zied spektrs), un tiem, kas 1000 W MH (metāla Halid - Izaugsme spektra); šie kompleksi ietver atstarotājs, lampa un balasta. Šis spēks platība ir 140 x 140 cm, optimāli. Atgādinām, ka šie komplekti 1000 W tiek piegādāti bez elektrības kabeļiem un prasa kabeli un 3G 2.5 mm2. Vai arī jūs varat noklikšķināt uz šīs saites, lai iegādātos konkrētu kabeli nepieciešama, lai savienotu elektroniskajiem balastiem E40 ligzdas atstarotāja (patīk Lumatek pieprasīt balasti NanoLux, SuperLumens vai DigiLight).

samazināt
informācija
Kit 1000w lampa elektroniskās vadības ierīces
Showing 1 to 29 items

filtri (24 produkti)

Apakškategorijas

zīme

produkts pieejams

cena

400 € - 680 €

svars

Nav izvēle pieejams šajā grupā

Jūsu reģistrācija bija veiksmīga Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .