Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
-20%
Biobizz - TryPack stimulants un pastiprinātājs

Biobizz - TryPack stimulants un pastiprinātājs

atpūta:
29,50 € TTC
-20%
23,60 € TTC

052-061-032

daudzums

Klienta paziņojums

Neviens nav ievietojis paziņojumu
šajā valodā

pieejams

Piegādāts uz:
Vendredi22/03/2019.*
Tā joprojām------rīt nāk

jauns

BIOBIZZ

Biobizz zaļo filozofiju: jāapzinās vides problēmām un padarīt bioloģiskā lauksaimniecība pieejamu visiem, bez kaitīgu ietekmi uz vidi.

Kopš 1992. gada, Biobizz specializējas izstrādē un ražošanā augsnes maisījumu, mēslošanas un piedevas, kas paredzētas bioloģiskās audzēšanas padarot to visvairāk pieredzējis sniedzējs organisko mēslojumu un lielākā daļa atzina Nīderlandes.

Pirms organiskos mēslošanas līdzekļus, ir pārāka pārdošanā, jūs varat būt pārliecināti, ka viņi ir saņēmuši visaugstāko līmeni pētniecībā un attīstībā. Katrs Biobizz® produkts joprojām ir ideālu daudzumu organisko sastāvdaļu.

TryPack BIOBIZZ: stimulējošā Pack

Jums ir nepieciešams, lai stimulētu izaugsmi jūsu augiem? Vai jūs kādreiz esat mēģinājuši runāt ar viņiem un dziedāt tos bez iegūt vēlamos rezultātus? Biobizz ir vienkāršs veids! Izmēģiniet mūsu stimulējošs Pack, viens no četriem locekļiem mūsu ģimenes ļoti pēdējā testa produkts pakotnes Biobizz Trypacks.

Jūs varat audzēt savus augus kā īsts profesionālis ar pilnu paketi augstas kvalitātes, kas ir paredzēts, lai būtu viegli rīkoties, izmantot un viegli apvienot * un viegli maksāt.

Iepakojumā ir stimulējošs Saknes sula, Top Max un ALG-A-Mic. Kombinācija, kas ļauj organisko lauksaimnieks, kā arī hidroponiskas audzētāja, lai iegūtu vērtīgu pieredzi diapazonā mēslošanas Biobizz elektrokardiostimulatoru, jo tas ļauj nodrošināt pamata uztura vajadzībām 1-4 augiem. Lieliska paka, ja tas, ko jūs vēlaties, ir iegūt vislabāko no jūsu kultūru ražo ekoloģiski. Stimulantu Pack Biobizz, jūs saņemsiet saldāku garšu un pat labāk nekā hidroponika!

Sāciet savu pieredzi ekoloģiskās kultūras ar TryPack Biobizz!

* Izmantojiet ar jebkuru citu produktu vai Biobizz tests pakotnes Trypacks palielināt ražu un samazināt izmaksas.
Stimulēt iepakojums satur:
- Root Juice - 250ml
- Top Max - 250 ML
- ALG-A-mic - 250 ML

Esi pirmais, kas pārskata !

Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .