Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
-20%
Biobizz - Āra Pack mēslojums

Biobizz - Āra Pack mēslojums

atpūta:
14,50 € TTC
-20%
11,60 € TTC

052-061-031

daudzums

Klienta paziņojums

Neviens nav ievietojis paziņojumu
šajā valodā

pieejams

Piegādāts uz: Mardi *

jauns

BIOBIZZ

Biobizz zaļo filozofiju: jāapzinās vides problēmām un padarīt bioloģiskā lauksaimniecība pieejamu visiem, bez kaitīgu ietekmi uz vidi.

Kopš 1992. gada, Biobizz specializējas izstrādē un ražošanā augsnes maisījumu, mēslošanas un piedevas, kas paredzētas bioloģiskās audzēšanas padarot to visvairāk pieredzējis sniedzējs organisko mēslojumu un lielākā daļa atzina Nīderlandes.

Pirms organiskos mēslošanas līdzekļus, ir pārāka pārdošanā, jūs varat būt pārliecināti, ka viņi ir saņēmuši visaugstāko līmeni pētniecībā un attīstībā. Katrs Biobizz® produkts joprojām ir ideālu daudzumu organisko sastāvdaļu.

Mēģiniet pakotni: Outdoor Pack

Ja klimats jūsu apgabalā, varat ieslēgt āra kultūru, bet jūs nezināt, kā sākt, ļaujiet Biobizz padarīt jūsu izvēli vieglāku. Izmēģiniet mūsu Āra Pack (pack āra kultūrām), kas ir viens no četriem locekļiem mūsu ģimenes ļoti pēdējā testa produkts pakotnes Biobizz Trypacks.

Jūs varat audzēt savus augus kā īsts profesionālis ar pilnu paketi augstas kvalitātes, kas ir paredzēts, lai būtu viegli rīkoties, izmantot un viegli apvienot * un viegli maksāt.

Iepakojums āra kultūru āra-pack satur:

Bio Bloom, Zivju Mix un Top Max.

Kombinācija, kas ļaus lauksaimnieks iegūt vērtīgu pieredzi Biobizz klāstu mēslojumu, jo tas ļauj nodrošināt pamata uztura vajadzībām 1-4 augiem. Biobizz Fish Mix ietverti šajā iepakojumā pastiprina visas dabiskās minerālvielas un (mikro) organismi un stimulē labvēlīgo baktēriju. Augsts proteīnu saturs ļauj izveidot bagātīgu organisko substrātu. Bet nemēģiniet to mājās vai jūs rīkos atvērto FENETRES veselu nedēļu! Sāciet savu pieredzi ekoloģiskās kultūras ar testa iepakojumā.

Biobizz TryPack!
* Izmantojiet ar jebkuru citu produktu vai Biobizz tests pakotnes Trypacks palielināt ražu un samazināt izmaksas.

Āra pack (pack āra kultūrām) Biobizz satur:
- Bio Bloom - 250 ML
- Fish Mix - 250ML
- Top Max - 250 ML

Esi pirmais, kas pārskata !

Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .