Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
-20%
BIOBIZZ PACK INDOOR mēslojums

BIOBIZZ PACK INDOOR mēslojums

14,50 € TTC
-20%
11,60 € TTC

052-061-030

daudzums

Klienta paziņojums

Neviens nav ievietojis paziņojumu
šajā valodā

pieejams

Piegādāts uz:
Vendredi22/03/2019.*
Tā joprojām------rīt nāk

jauns

NUTRICULTURE

Nutriculture, pionieri hidroponika nozarē. Dibināta vairāk nekā 30 gadiem, John Molyneux, dārzkopis un botāniķim kaislīgi par visu, kas saistīts ar hidroenerģijas, ir pirmais uzņēmums, kas piedāvā tirdzniecības hidroponiskas paņēmienus mājas dārznieki.
Mēs ražo un prezentēja pirmo hidro sistēmu mīļotājiem (turpmāk tekstā Gro-Tank NFT) un sāka sniegt pirmo hidroponikas mazumtirgotājiem Apvienotajā Karalistē no maza fabrika Lancashire.
Šodien, ar vairāk nekā 40 dažādām hidroponika sistēmas Nutriculture ir risinājums katram dārznieks.
Ekspertīze un dienests: Tas ir mūsu devīze

TryPack BIOBIZZ: Iekštelpu Pack

Ja izvēlējāties iekštelpu kultūrām, un jūs nezināt, kā sākt, ļaujiet Biobizz padarīt jūsu izvēli vieglāku. Izmēģiniet mūsu Indoor Pack (pack iekštelpu kultūrām), kas ir viens no četriem locekļiem mūsu ģimenes ļoti pēdējā testa produkts pakotnes Biobizz Trypacks.

Jūs varat audzēt savus augus kā īsts profesionālis ar pilnu paketi augstas kvalitātes, kas ir paredzēts, lai būtu viegli rīkoties, izmantot un viegli apvienot un viegli maksāt.

Iekštelpu Pack (pack iekštelpu kultūrām) ir Bio Bloom Bio Augt un Top Max. Kombinācija, kas ļaus lauksaimnieks iegūt vērtīgu pieredzi Biobizz klāstu mēslojumu, jo tas ļauj nodrošināt pamata uztura vajadzībām 1-4 augiem. Sāciet savu pieredzi ekoloģiskās kultūras ar testa iepakojumā.
Biobizz TryPack!

* Izmantojiet ar jebkuru citu produktu Biobizz'ou testa pakotnes paketes Mēģiniet palielināt ražu un samazināt izmaksas.

Iekštelpu Pack (pack iekštelpu kultūrām) Biobizz satur:
Bio Bloom- 250 ML
Bio Grow - 250ml
Top Max - 250 ML

Esi pirmais, kas pārskata !

Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .