Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
kopsumma
Turpināt iepirkties
Platinium Uzturvielas

Platinium Uzturvielas

Laipni lūgti mūsu nodaļu, kas veltīta franču zīmola atsauci , Platinium Uzturvielas sastāv no bāzes minerālmēsliem hidroponiskas Grow un Bloom Hydroponic (jebkuram substrāts), vēl ekskluzīvu vidējā zemes, Organic Organic Augt un Bloom ( sertificētas bioloģiskās, atbilst jaunākajiem standartiem Francijas NFU), un daudziem citiem mēslošanas līdzek...

Laipni lūgti mūsu nodaļu, kas veltīta franču zīmola atsauci , Platinium Uzturvielas sastāv no bāzes minerālmēsliem hidroponiskas Grow un Bloom Hydroponic (jebkuram substrāts), vēl ekskluzīvu vidējā zemes, Organic Organic Augt un Bloom ( sertificētas bioloģiskās, atbilst jaunākajiem standartiem Francijas NFU), un daudziem citiem mēslošanas līdzekļiem, kā "lēti", kā izpildītāju.

Gan izstrādāta iesācējiem audzētājiem ar vienkāršotu programmu (ar dažiem piedevām), kā prasīga iekšējā, kuriem nav bailes pārvaldīt daudzus elektrokardiostimulatoru, lai sertificētu sekām ( PRO programma ), robežās no mēslošanas Platinium Uzturvielas Sensation Eiropas līmenī vairāk nekā 4 gadus. Attēli viņu ārkārtas Rhizoponics (spēcīgs stimulators hiper-vērsta saknēm un nodrošinot radiālo pieaugumu gandrīz 700% !!!), to inovatīva Humic Fulvic Integral (no vairāk nekā 10 gadu pētījumu), to pārliecinoša Monster PK (pastiprinātājs ziedēšanas produktīvu rezultātu), to Superboost V2 (gala ziedu sabiezēšana, palielinot aktīvo principu ražošanu un saturu brix), vai to novitātes sveķi + iesaistot pārprodukciju aktīvo sastāvdaļu augos.

Tāpat zināšanas Platinum jomā hidroponika apdari sēdēt Platīna par pasaules līderi uz iekštelpu augošajā tirgū, pateicoties to klāstu, Platinum Hidroponika , zinot valstis vētra Valstis un Eiropa ar produktu Modular tostarp Platinum piramīda , kas minēta starp 20 visvairāk inovatīvu produktu ar ASV tirgū (avots: High Times Magazine).

Atklājiet noslēpumus par mūsu veltīta lapā: Platinium uzturvielu .

Stop pērkot ūdeni, nopirkt īstu Fertilizer !!!!

Mēģiniet Platinium uzturvielas. garantētas pārsteidzošu rezultātu.

Labākās cenas Platinium Uzturvielas ir ar kultūras telpās.

samazināt
informācija
Platinium Uzturvielas
Showing 1 to 121 items

filtri (85 produkti)

Apakškategorijas

Nav izvēle pieejams šajā grupā

zīme

produkts pieejams

cena

0 € - 400 €

svars

Nav izvēle pieejams šajā grupā

Jūsu reģistrācija bija veiksmīga Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .