Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums

URBAN dārzkopība

Laipni lūdzam Kultūras telpās veltīta pilsētas dārzkopība.

Kultūras Iekštelpu palaišanas uz āra, piedāvājot: Pot un dārzs, dārzeņu plāksteris, siltumnīcas dārzeņu plāksteris, dārza apmales, siltumnīcas, dārzeņu dārzs virtuve, dzīvojamā sakņu dārzu, podiņos augsnes un mēslojumu, ārstēšanu un aprūpi, organisko dārzkopība, anti -nuisibles, augu dār...

Laipni lūdzam Kultūras telpās veltīta pilsētas dārzkopība.

Kultūras Iekštelpu palaišanas uz āra, piedāvājot: Pot un dārzs, dārzeņu plāksteris, siltumnīcas dārzeņu plāksteris, dārza apmales, siltumnīcas, dārzeņu dārzs virtuve, dzīvojamā sakņu dārzu, podiņos augsnes un mēslojumu, ārstēšanu un aprūpi, organisko dārzkopība, anti -nuisibles, augu dārzi, laistīšanas un dārza piederumi, augus un sienas ar to Flowall produktiem (redzams DECO žurnālā) un Amytis vai pat ārpus ar gudriem līnijām C-Green , no goldlaks .

Vai plašs augu sienu stabilizējās zīmoliem FlowerBox , Naturalys vai meamea . No franču dizainu, balstoties uz ļoti oriģinālu noformējumu augiem tabulā. Tie ir soigneusment saldēti laikā ar glicerīnu vannā, un tad pārklāj ar dabīgām krāsvielām (izturību 9 līdz 10 gadiem). Zaļā siena vai stabilizēts augs dod dzīvojamā istaba, ir uzreiz daudz viesmīlīgu izskatu, vairāk "dabas".

Prakse, šie priekšmeti ir stabilizējies, jo vieglu apkopi (tikai putekļu ik pēc 2 vai 3 mēnešiem, ir ieteicams), bet pieprasa, labas vizuālā saglabāšanu, jānovieto sausā vietā (zem 60% mitruma ), un nav veikta tiešas saules gaismas.

Labākās cenas ir pilsētas dārzkopības kultūras telpās.

samazināt
informācija
URBAN dārzkopība
Produkta 1 855

filtri (855 produkti)

produkts pieejams

cena

0 € - 1100 €

svars

0 - 1260
Jūsu reģistrācija bija veiksmīga Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .