Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums

Ventilācija - Klimata

Laipni lūgti mūsu telpu veltīts klimata pārvaldību dārzkopības jomā. Kultūras Iekštelpu izdevīgākajām cenām.

Vadītāji mitrums, temperatūra un ventilācija jūsu augošo telpā, šīs ierīces ļauj optimizēt ražīgumu jūsu kultūru būtiski.

Ņemiet vērā, ka veiksmīga iekštelpu pieaug atkarīgs apmeklējumu lauksaimniekam atkārtoti uz laika apstākļiem ārpus, ...

Laipni lūgti mūsu telpu veltīts klimata pārvaldību dārzkopības jomā. Kultūras Iekštelpu izdevīgākajām cenām.

Vadītāji mitrums, temperatūra un ventilācija jūsu augošo telpā, šīs ierīces ļauj optimizēt ražīgumu jūsu kultūru būtiski.

Ņemiet vērā, ka veiksmīga iekštelpu pieaug atkarīgs apmeklējumu lauksaimniekam atkārtoti uz laika apstākļiem ārpus, tīru vidi kultūraugu ... Ar viņu.

"Kultūras Iekštelpu".

Tādējādi, lai "aicināt Nature" mājās, katrs lauksaimnieks būs uzstādīt:

- nosūcējs un iesaistītājpuse. Jūs atradīsiet labi pazīstami zīmoli, kvalitāte un uzticama, kā System Air , Winflex Ventilācija , Prima Klima , bars Max Fan ... Daži ir pat skaņas izolācija, lai piedāvātu Jums nozīmīgu dzirdes komforta ( Winflex Sadalījums , var filtrēt Iso Max , .. .).

- piederums pārvaldīt gaisu kā izplūdes kanāliem, skavas, lentes ...

- ventilatoru (vai ir piestiprināmi daudzi fani saskaņā ar platību, kas sedz). (Re) Atklājiet produktus BLT , Honeywell , Advanced Star ...

- instrumenti pasākumu un klimata kontroli par kultūras telpā. Tur jūs atradīsiet nepieciešamos rīkus, piemēram, termometru un / vai higrometri vizualizēt klimata, Misters un mitrinātāji ; bet arī vadības kontrole (termostats, mitrinātāju, ...), nodrošinot daļēju vai pilnīgu automatizāciju klimatu, saskaņā ar gribas iekštelpu dārznieks. Ar SuperPro , Winflex Ventilācija , DAVIN , GSE , Ecotechnics , Harvest Master ...

Skatīt pat iedomāties:

- smarža potenciāla vadību caur ogles filtru mērķis ir izskaust visus nevēlamos aromātus, pateicoties slaveno modeļiem izplata Winflex Hy-filtru , var filtrēt , Phresh filtrs , Prima Klima ... Ar jonizatori , vai par "smirdošs sega", kuru īpašības ēterisko eļļu, kas produktu iesniegtajiem sniegta neitralizētāju , ONA vai Vaportek .

- CO2 bagātināšanas potenciālu (oglekļa dioksīds, "degviela", ir būtiski augu fotosintēzi), lai konsekventi palielināt, ražojot prasīgi audzētājus, ar uzstādīšanu pilnīgu rīku, ko piedāvā Harvest Master , SuperPro , GSE , ECOTECHNICS ...

Un vienmēr var atrast labākās cenas tīmeklī pie Kultūras Indoor !!!!

samazināt
informācija
Ventilācija - Klimata
Produkta 1 719

filtri (719 produkti)

produkts pieejams

cena

0 € - 710 €

svars

0 - 160
Jūsu reģistrācija bija veiksmīga Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .