Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
Tvertnes, paplātes, krūzes un bioloģiski podi

Tvertnes, paplātes, krūzes un bioloģiski podi

Te mūsu nodaļa veltīta tvertnēm un krūzes . Kultūra Iekštelpu cenu atlaide.

Atklājiet mūsu izvēli tvertnēm , ABS plastmasas pārtiku. Viegli tīrāmas un proprices jebkuru audzēšanas metodi, jūs atradīsiet jūsu vajadzībām šajā kategorijā, kas ir sagrupētas kultūras tvertnēm ar daudziem dažādu izmēru un apjomu. Materiāls rezervuārs nodrošina to perf...

Te mūsu nodaļa veltīta tvertnēm un krūzes . Kultūra Iekštelpu cenu atlaide.

Atklājiet mūsu izvēli tvertnēm , ABS plastmasas pārtiku. Viegli tīrāmas un proprices jebkuru audzēšanas metodi, jūs atradīsiet jūsu vajadzībām šajā kategorijā, kas ir sagrupētas kultūras tvertnēm ar daudziem dažādu izmēru un apjomu. Materiāls rezervuārs nodrošina to perfektu izturību pret visskābākā Barības šķīdumu.

Daži tvertnes šīs nodaļas pieder esošajiem hidroponiskas sistēmās, piemēram, tiem VKP vai Nutriculture . Citi ir pat nodrošināti ar elastīgu dizainu un ļoti praktisks, lai saglabātu šādi modeļi FlexiTank 100 , 220 vai 400 litri .

Turklāt atsevišķas krūzes vai podi zem audzēšanai ir pieejami šajā sadaļā, un lieliski plastmasas podi izplata kultūras Indoor.

No kvadrātveida vai apaļas formas, krūzes ir plastmasas, tik viegli mazgājamas.

Kā krūzes, savākšanas plāksnes var atgūt aizplūšanu bet veselu kultūru podus. Collection plāksnes, lai parādītu izmēri perfekti piemēroti ar kultūras telpu pārdoti Eiropā.

Garland atgūšana Paplātes var arī novirzītas no primārā izmantošanai, kas konfigurēts kā culture plate no hidroponiskas sistēmas, augšējo daļu tā, kur atrodas saknes tiek uzglabāti vai murdi, kas satur augiem.

Labākās cenas tīmeklī ir cisternas, paplātes un krūzes ir kultūras telpās.

samazināt
informācija
Tvertnes, paplātes, krūzes un bioloģiski podi
Produkta 1 100

filtri (100 produkti)

produkts pieejams

cena

0 € - 140 €

svars

0 - 20
Jūsu reģistrācija bija veiksmīga Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .