Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
-20%
Plagron - Top Grow Box Natural, pilna pakete mēslojuma un atbalstu

Plagron - Top Grow Box Natural, pilna pakete mēslojuma un atbalstu

Top Grow Box 100%   dabas Plagron ir kastē, kas satur visas sastāvdaļas ideālu iekštelpu audzēšanu. Mēslošanas izaugsmes un ziedēšanas, jo vairāk piedevas Green Sensation palielināt jūsu ieguldījumu atdevi.

Sīkāka informācija

54,90 € TTC
-20%
43,92 € TTC

057-056-035

Cena / vienība : 26,14 € (bez nodokļa) uz L

Klienta paziņojums

Neviens nav ievietojis paziņojumu
šajā valodā

Šis produkts vairs nav pieejams

Piegādāts uz:
Samedi23/03/2019.*
Tā joprojām------rīt nāk

jauns

PLAGRON

Šajās dienās, tīri bioloģiskā augu audzēšana vairs nav izvēle, bet gan nepieciešamība. Patērētāji pieprasa, lai lauksaimniecības un dārzkopības ņemot arī dabisku pieeju, cik vien iespējams, lai attiecībā uz cilvēkiem un vidi. Plašu piedevām Plagron piedāvā visu, kas ir vislabāk par jūsu augiem. Tieši pateicoties līdzsvarotu sastāvu tīrākajiem sastāvdaļām, ka visi produkti, kuriem ir Plagron uzlīmi ir preventīvs efekts, aizsardzības un optimālu uzturu.

Top Grow Box 100% dabīgs.

Top Grow Box 100% NATURAL ir ideāls komplekts, ja aromāts, garša un kvalitāte ir svarīgi, lai jums. Organiskā bāze mēslojums Alga Grow Alga Bloom un stimulēt izaugsmi un uzplaukumu auga un uzlabotu augsnes struktūru. Visi produkti 100% NATURAL Plagron iespējams iegūt vislabāko garšu un izsmalcinātu aromātu. Par vienu Top saturs Grow Box ir pietiekami, lai saņemtu kvadrātmetru augiem.

 • Viss nepieciešams, lai augt 1 m 2 ražotni
 • Izvēlas Top Grow Box 100% dabiskām vai Top Grow ielikumu 100% TERRA
 • Katrs Top Grow Box satur unikālu pastiprinātājs Green Sensation
 • Krūka un vieglāks Plagron iekļauti

Tas Pack Plagron izstrādāts zemi zem audzēšanai uz bioloģiskās pamata, sastāv no:

 • Plagron Alga Grow (100ml), lai iegūtu vēlamo burtiski pie sakņu attīstību, Plagron Alga izaugsme satur dažādus augšanas veicinātāju piedevas ļauj apstrādātajiem augiem attīstīties optimāli paātrināti laika posmā. Plagron Alga izaugsme ir AES un organiskais šķidrums mēslojums, augu var tieši absorbēt. Plagron Alga pieaugums satur slāpekļa pārpilnību (4%), fosfora (6%), kālija hidroksīdu (8%), aminoskābes, mikroelementi un minerālvielas, kas veicina pārbagāts augšanu, sakņu attīstība to izturība pret stresu un veicināt dabas veidošanos hlorofila.
 • Plagron VITA rase (100ml): Plagron Vita Race satur dabīgo hormonu izaugsmes un ziedēšanas, un tādējādi ir jāstimulē visā ciklā.
 • Plagron Barošanas Roots (100ml): stimulators bioloģiskie saknes, kas nodrošina ātrāku un kvalitatīvāku sakņu sistēmas attīstību, labāku barības vielu uzsūkšanos, efektīvāku izmantošanu, mēslojumu un esošo labāku atdevi visām pārbaudītajām iekārtām.
 • Plagron Alga Bloom (1L), tika izstrādāta īpaši ziedēšanas fāzē. Tas ir šķidrums organisks uzturviela aug augsnē. Tā satur sabalansētu un precīzu kopumu fosfātu un potašam, ka augs var tieši absorbēt tik dabiski optimizētu ziedēšanas. Fosfors Plagron Alga ziedu veicina uzlabotu sakņu attīstību un pārpilnība ziedi. Plagron Alga ziedu dod jūsu augiem, kas svarīgs impulss, kas nepieciešami, lai uzsāktu galīgo uzplaukumu vilces.
 • Plagron Green Sensation (100ml) ir ziedu stimulators (pastiprinātājs), pēdējo nedēļu laikā pirms ražas novākšanas. Ar Plagron Zaļo Sensation vairs nav nepieciešams izmantot citas uzturvielas (PK 13-14, fermenti, ...). Plagron Green Sensation nodrošina bagātīgu un bagātīgu ziedēšanu, tas tieši veicina ražošanu cukuru un noved pie šūnu struktūrā mazāk jutīgu pret stresu. Apvienojumā ar labu mēslojumu un labu apgaismojumu nātrija jūs iegūsiet bagātīgu ražu un kvalitāti !!!


Šajā ailē norāda:

Alga Grow 100 ml
Alga Bloom 1 l
Power Roots: 100 ml
Vita rase: 100 ml
Green Sensation: 100 ml

Ieteikumi Plagron

 • Lai iegūtu labākos rezultātus, ir ieteicams kombinēt produkti Top Grow Box 100% dabīga, ar Royalmix, Batmix un Plagron Allmix.
 • Lejupielādēt kultūra grafiku 100% dabīga aug grafiku uz CultureIndoor .

Esi pirmais, kas pārskata !

Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .