Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
Iepakojumi telpa 2 vai 3 stāvi

Iepakojumi telpa 2 vai 3 stāvi

Apmeklējiet mūsu departaments Kultūras telpa iepakojumu, tostarp 2 vai 3 noņemamām stāvos, kas izveidota ar Kultūras Indoor lai apmierinātu budžeta vai iesācējiem.

Konfigurēts no apjomiem šiem īpašajiem telpu un ņemot vērā dažādus dalījumus, šie daļēji pabeigta paketes piedāvā dažādus elementus piemērots jebkura veida kultūraugiem, piemēram, a...

Apmeklējiet mūsu departaments Kultūras telpa iepakojumu, tostarp 2 vai 3 noņemamām stāvos, kas izveidota ar Kultūras Indoor lai apmierinātu budžeta vai iesācējiem.

Konfigurēts no apjomiem šiem īpašajiem telpu un ņemot vērā dažādus dalījumus, šie daļēji pabeigta paketes piedāvā dažādus elementus piemērots jebkura veida kultūraugiem, piemēram, apgaismojums (zem HES, vai saskaņā ar neonu T5 rampas), ventilāciju , smarža vadība caur ogles filtru , izvilcējierīces un ievadelements ... daži augošie telpu pakas ir pat pieejami ar hidroponiskas sistēmas (vai aeroponics ) un to galveno testētājiem (EK un pH) .

Atbalstot šos izaugsmes kameras sauc par "Dual" , it īpaši ģeniāls kura apjoms būs pielāgoties kultūras telpu, kas veltīta izaugsmei (zemākā ieteicams) un vēl zied (augšējā daļa) kļuvis iespējams, Tas pats attiecas maziem dzīvokļiem, un tajā pašā aizņemtās platības.

Tā, piemēram, pirmie Divi modeļi tika izstrādātas un izplatītas Francijas tirgū ar slaveno zīmolu Superbox , kas specializējas dizaina inovatīvas izaugsmes kameru un kvalitāti.

Aprīkot sevi ar zemākām izmaksām, izmantojot pakotnes "Kultūras istabā 2 vai 3 posmos" Kultūras Indoor !!!

Labākās cenas paciņas numurs 2 vai 3 stāvos, ir Kultūras telpās.

samazināt
informācija
Iepakojumi telpa 2 vai 3 stāvi
Produkta 1 15

filtri (15 produkti)

Apakškategorijas

Nav izvēle pieejams šajā grupā

produkts pieejams

cena

530 € - 1770 €

svars

1 - 85
Jūsu reģistrācija bija veiksmīga Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .