Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
-20%
Plagron Terra Bloom 5L, minerālmēslu par zemi uzziedējušas

Plagron Terra Bloom 5L, minerālmēslu par zemi uzziedējušas

Plagron Terra zied ziedošs mēslojums pieejams iekštelpu pieaugošo jūsu tiešsaistes growshop, mūža lojalitātes atlaide, ja jūs meklēt mēslojumu plagron apmeklējiet mūsu plagron rādiusu.

Sīkāka informācija

39,90 € TTC
-20%
31,92 € TTC

057-056-025

daudzums

Cena / vienība : 5,32 € (bez nodokļa) uz L

Klienta paziņojums

Neviens nav ievietojis paziņojumu
šajā valodā

pieejams

Piegādāts uz:
Vendredi22/03/2019.*
Tā joprojām------rīt nāk

jauns

PLAGRON

Šajās dienās, tīri bioloģiskā augu audzēšana vairs nav izvēle, bet gan nepieciešamība. Patērētāji pieprasa, lai lauksaimniecības un dārzkopības ņemot arī dabisku pieeju, cik vien iespējams, lai attiecībā uz cilvēkiem un vidi. Plašu piedevām Plagron piedāvā visu, kas ir vislabāk par jūsu augiem. Tieši pateicoties līdzsvarotu sastāvu tīrākajiem sastāvdaļām, ka visi produkti, kuriem ir Plagron uzlīmi ir preventīvs efekts, aizsardzības un optimālu uzturu.

Terra Bloom.

pilnīgs mēslojums ziedēšanas fāzē

Terra Bloom ir pamata organisko minerālmēslu ar augstu koncentrāciju, izmantošanai ziedēšanas fāzē auga laikā. Šis šķidrums mēslojums nodrošina optimālu mēslošanu ziedēšanas laikā. Produkts atbalsta un stimulē attīstību stabilu pamatu. Terra Bloom ir pielāgots, lai jebkāda veida substrāta, un tos var lietot kombinācijā ar šķidro minerālmēslu un piedevām.

lietošana
Pirms labi sakratīt. Izmantot ne vairāk kā 5 ml Terra Bloom uz 1 litru ūdens (1: 200). Lietojiet mēslojumu ar katru laistīšanas ziedēšanas fāzē.

Noteikumi tiek iestatīts ar NF U 42-004 padomu pret izmantot šo mēslojuma ūdens mazāk nekā 0.95 kg / m3 un aizliedz vairāk nekā 19 kg / m3 ūdens.

Jo korekcijai izmantotā ūdens ar minerālu skābēm vai sārmainas produktus, izmantot tikai nosaukts norādītos produktus normām NF U 42-005: 1994 un NF U 42-006: 1994 veiktajiem obligāta.

glabāt
Nesasveriet produktu transportēšanas laikā un uzglabāt prom no gaismas. Ieteicamā uzglabāšanas temperatūra: 0 - 30 ° C. Uzglabātciešinoslēgtu. Šis produkts satur helatoniem: saglabāt imunitāti uz mēslu kaudzes.

piesardzības pasākumi

  • R 36/38: kairina acis un ādu.
  • Sargāt no bērniem.
  • Produkti kas var radīt apmācības kristālus pie zemām temperatūrām: Neglabājiet zemāka par 0 ° C

kompozīcija
Ūdens, kālija nitrāts, kas ir kâlija dihidrogènfosfâts, amonija nitrāts un fosforskābi.
NPK mēslojums (2-2-4). 2,1% Kopējais slāpeklis (N), kas ietver 1,6% no nitrātu slāpekļa (NO3) un 0,5% no amonjaka slāpekļa (NH4), 1.6% fosfora pentoksīds, kas šķīst ūdenī ( P2O5), 3.9% šķīstošā kālija oksīds ūdenī (K2O), 0.21% Fe 0.009% Mn, 3,15 * 10-5% Mo, 0,005% Zn, 0,001% Cu, 0.004% B, 0.48% (0.8%) Mg (MgO). UZTURA SOLUTIONS minerālmēslojumam - NF U 42-004, plānas. Māte koncentrēties galveno un sekundāro elementu un mikroelementu. Mēslošanas līdzekļi, kas satur mikroelementus. Lai to varētu izmantot, ja atzīto nepieciešamību, nepārsniedz noteikto devu.

Padoms Plagron

  • Lejupielādēt kultūra grafiku 100% TERRA Grow grafiks ieteikumus par lietošanu un devu produkta.

Terra Bloom ir ļoti koncentrēts universāls mēslojums uzplaukumu, kas ir piemērots visu veidu augsnēs un potting maisījumiem.

Tas nodrošina optimālu uzplaukumu, novērš deficīta simptomu ziedēšanas fāzē un nodrošina optimālu līdzsvaru starp augu un augļu. Terra Bloom ir iesaistīts struktūrā gala produkta stingrību, stimulē vitalitāti augu un spēlē preventīvu lomu pret slimībām un stresu. Mikroelementus satur formā helāti garantētu optimālu pieejamību.

Vai man ir pārbaudīt un noregulēt pH, ja es izmantoju Terra Bloom?

90% gadījumu, Terra Bloom noregulēt pH pati. Tomēr, tā kā krāna ūdens kvalitāte ir atšķirīga visur, jums vajadzētu pārbaudīt, ja pH jūsu barības vielu šķīdumā ar Terra Bloom ir starp 6,0 un 6,5.

Kad es varu sākt izmantot Terra Bloom?

Jūs varat sākt izmantot Terra Bloom pirmo dienu ziedēšanas fāzē, ja vien augsne vēl satur barības vielas. Ja jūs augt izmantojat Growmix (satur mēslojumu trīs nedēļas) pēc nedēļas izaugsmes, jums vajadzētu sākt dot Terra Bloom pēc otrās nedēļas ziedēšanas. Mans EK vērtība kļūst ļoti augsta, ja es apvienot Terra Bloom ar Zaļo Sensation. Kā es varu noteikt šo? Zaļā Sensation palielina vērtību ar EK 0,55 ASV / cm, ja jūs pievienot 1 ml / l. Atrisināt pievienojot Green pirmo sajūtu un pēc tam pievienojot Terra Bloom, līdz jūs sasniegsiet vēlamo EK līmeni.

Cik ilgi es varu glabāt Terra Bloom kad tas ir sajaukts ar ūdeni?

Terra Bloom var uzglabāt četras dienas pēc tam, kad tas ir sajaukts ar ūdeni. Vai uzrauga pH vērtību, jo, iespējams, sāks pieaugt lēnām. Pārliecinieties, ka neviens bioloģiskie produkti tika sajaukti ar risinājumu, jo tie var sākt zemes tikai pēc 24 stundām. Tāpat pārliecinieties, ka risinājums ir tur kustību (cirkulācijas sūknis), un tvertne ir tīri pirms samaisītu šķīdumu.

Vai es varu apvienot ar bioloģisko Supermix Terra Bloom augsni?

Supermix ir organisks mēslojums no UNIVERSAL līnijas. Terra Bloom ir daļa no 100% TERRA augt stils ir minerālu uztura. Lai iegūtu labākos rezultātus, vislabāk ir apvienot Supermix ar produktiem kultūras stilā 100% dabas. Supermix prasa mikroorganismu augsnē. Tos var atrast augsnēs kultūras stilā 100% dabas. Mineral uzturu (piemēram, Terra Bloom) nav izdevīga šiem mikroorganismiem, tā apvieno tik labi ar Supermix.

NPK2-2-4

Esi pirmais, kas pārskata !

Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .