Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
-20%
Plagron Terra Grow 5L, minerālmēslu par zemes audzēšanu

Plagron Terra Grow 5L, minerālmēslu par zemes audzēšanu

atklāt virkni terra plgron ar iekštelpu audzēšanai, atrast plagron terra augt labāko cenu

Sīkāka informācija

39,90 € TTC
-20%
31,92 € TTC

057-056-027

daudzums

Cena / vienība : 5,32 € (bez nodokļa) uz L

Klienta paziņojums

Neviens nav ievietojis paziņojumu
šajā valodā

pieejams

Piegādāts uz:
Vendredi22/02/2019.*
Tā joprojām------rīt nāk

jauns

PLAGRON

Šajās dienās, tīri bioloģiskā augu audzēšana vairs nav izvēle, bet gan nepieciešamība. Patērētāji pieprasa, lai lauksaimniecības un dārzkopības ņemot arī dabisku pieeju, cik vien iespējams, lai attiecībā uz cilvēkiem un vidi. Plašu piedevām Plagron piedāvā visu, kas ir vislabāk par jūsu augiem. Tieši pateicoties līdzsvarotu sastāvu tīrākajiem sastāvdaļām, ka visi produkti, kuriem ir Plagron uzlīmi ir preventīvs efekts, aizsardzības un optimālu uzturu.

Terra Grow Plagron ir ļoti koncentrēts universāls pieaugums mēslojums piemērots visām augsnēm un potting maisījumu veidiem. Tas ir arī ideāls mātesaugiem.

Tā ir ēka augu masu, kā pamatu labai ziedošs / Augļu, novērš deficīta simptomu augšanas fāzē, un stimulē dzīvotspēju augiem.

Terra Grow novērš slimības un stresu.

Mikroelementi contained Terra pieaugs, jo helāti, garantē maksimālu pieejamību.

Deva: līdz 5 ml / L.

Tilpums: 5L.

Sastāvs terra augt

Ūdens, kālija nitrāts, kālija hidrogēnfosfāts, amonija nitrāts, fosforskābi. NPK mēslojums (3-1-3). 2.6% Kopējais slāpeklis (N) no qui 2.0% nitrātu slāpeklis (NO 3) un 0,6% amonija slāpeklis (NH 4) 1,1% ūdenī šķīstošs fosfora pentoksīds (P 2 O 5), 3,1% ūdenī šķīstošs kālija oksīds (K 2 O).

Vai man ir pārbaudīt un noregulēt pH, ja es izmantot Terra augt?

90% gadījumu, Terra Palielināšanas noregulēt pH pati. Tomēr, tā kā krāna ūdens kvalitāte ir atšķirīga visur, jums vajadzētu pārbaudīt, ja pH jūsu barības vielu šķīdumā ar Terra augt ir starp 6,0 un 6,5.

Vai es varu spray manas augi ar Terra Grow?

Jā. Ja jūs vēlaties, lai novērstu uzturvielu trūkumu iespējas agrākā posmā izaugsmi, piemēram, tāpēc, ka lapas ir dzeltenas, jūs varat spray lapas ar Terra augt. Izmanto maksimālo dozas 2 ml / l.

Cik ilgi es varu glabāt Terra augt pēc sajaukšanas ar ūdeni?

terra plagron Grow var uzglabāt četras dienas pēc tam, kad tas ir sajaukts ar ūdeni. Vai uzrauga pH vērtību, jo, iespējams, sāks pieaugt lēnām. Pārliecinieties, ka neviens bioloģiskie produkti tika sajaukti ar risinājumu, jo tie var sākt sabojāt tikai pēc 24 stundām. Tāpat pārliecinieties, ka risinājums ir tur kustību (cirkulācijas sūknis), un tvertne ir tīri pirms samaisītu šķīdumu.

Vai es varu apvienot Terra Grow ar bioloģisko Supermix zemi?

plagron Supermix ir organisks mēslojums no UNIVERSAL līnijas. Terra Grow ir daļa no 100% TERRA augt stils ir minerālu uztura. Lai iegūtu labākos rezultātus, vislabāk ir apvienot Supermix ar produktiem kultūras stilā 100% dabas. Supermix prasa mikroorganismu augsnē. Tos var atrast augsnēs kultūras stilā 100% dabas. Mineral uzturu (piemēram, Terra augt) nav izdevīga šiem mikroorganismiem, tā apvieno tik labi ar Supermix.

Esi pirmais, kas pārskata !

Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .