Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums

Produktu saraksts pēc ražotāja Advanced star

Advanced Star Produkcija ir virkne elektroiekārtu dārzkopības un dažādas apgaismojuma ēku profesionāļiem.

Advanced Star Produkcija ir virkne elektroiekārtu dārzkopības un dažādas apgaismojuma ēku profesionāļiem. Advanced Star, pieredzējusi komanda. Pamatojoties uz desmit gadu pieredzi galvenajām tirgū dārzkopības elektroiekārtas, William Combe un Viktors Fouquet pulcējās ap vienkāršu ideju: sagatavot piedāvājumu "win - win" samierinošs kvalitatīvus produktus un konkurētspējīgas likmes.


Lai risinātu šo problēmu, viņi izvēlējās attīstīt savus produktus: diapazonu Advanced- Star produkti. Tirgo ar Square tirdzniecības, tad Advanced-Star produkti tiek izplatīti ar vairākiem partneriem Eiropā.

Advanced Star, ražotāja pagriezās profesionālu kārtību, lai nodrošinātu maksimālu aprūpi produktiem tās attīstīt, dibinātāji zīmolu vēlējās koncentrēt savu loku ap kādu zvaigzni atsauces: sīpolus, clipfan ventilators, gaismas dzelzceļa un protams neizbēgams termometrs / higrometru.

informācija
Produkta 1 40

filtri (40 produkti)

Apakškategorijas

produkts pieejams

cena

0 € - 110 €

svars

0 - 7
Jūsu reģistrācija bija veiksmīga Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .