Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
-20%
Plagron Alga BLOOM 500 ml Organic zied mēslojums

Plagron Alga BLOOM 500 ml Organic zied mēslojums

Alga BLOOM 500 ml mēslojums no jūraszālēm līdz ziedēšanas fāzē augsnē vai Coco.

Sīkāka informācija

11,25 € TTC
-20%
9,00 € TTC

057-056-002

daudzums

Cena / vienība : 16,36 € (bez nodokļa) uz L

Klienta paziņojums

Neviens nav ievietojis paziņojumu
šajā valodā

pieejams

Piegādāts uz: Mardi *

jauns

PLAGRON

Šajās dienās, tīri bioloģiskā augu audzēšana vairs nav izvēle, bet gan nepieciešamība. Patērētāji pieprasa, lai lauksaimniecības un dārzkopības ņemot arī dabisku pieeju, cik vien iespējams, lai attiecībā uz cilvēkiem un vidi. Plašu piedevām Plagron piedāvā visu, kas ir vislabāk par jūsu augiem. Tieši pateicoties līdzsvarotu sastāvu tīrākajiem sastāvdaļām, ka visi produkti, kuriem ir Plagron uzlīmi ir preventīvs efekts, aizsardzības un optimālu uzturu.

Alga Bloom.

Mēslojums ziedēšanas fāzē.

Alga Bloom ir pamata mēslojums izstrādāts speciāli aug augsnē augiem straujo attīstību ziedēšanas fāzē. Alga Bloom satur visas barības vielas, kas nepieciešami, lai nodrošinātu optimālu un veselīgu attīstību.

lietošana
Pirms labi sakratīt. Izmantot ne vairāk kā 4 ml Alga Bloom par 1 litru ūdens (1: 250). Lietojiet mēslojumu ar katru laistīšanas ziedēšanas fāzē. Lai to varētu izmantot gadījumā atzīto nepieciešamību; nepārsniedz noteikto devu. Pēc atšķaidīšanas Alga Bloom saglabā maksimāli 48 stundas.


glabāt
Kad izšķīst ūdenī, tā glabāšanas laiks ir 24 stundas. Nesasveriet produktu transportēšanas laikā un uzglabāt prom no gaismas. Produkti kas var radīt apmācības kristālus pie zemām temperatūrām: Neglabājiet zemāka par 0 ° C Uzglabātciešinoslēgtu. Sargāt no bērniem.

kompozīcija

FERTILIZER NF U 42-001. MĒSLOŠANAS NPK pilnīgi oriģinālu un mājlopu jomā. FERTILIZER pamatojoties uz dzīvnieku un augu izcelsmes atkritumu. Kopējais slāpeklis (N) 3,3% 3,3% organisks slāpeklis, kopējais fosfora pentoksīds (P2O5) 2,3%, 2,3% fosfora pentoksīds (P2O5) šķīst ūdenī, kālija oksīds (K2O) 5 , 4%, 5,4% kālija oksīds (K2O) šķīst ūdenī.


Padomi no Plagron

  • Lejupielādēt kultūra grafiku 100% NATURAL augt grafiks ieteikumus par lietošanu un devu produkta.
  • Alga Bloom var kombinēt ar citiem produktiem un 100% dabīgs UNIVERSAL.

Šis produkts tiek izmantots bioloģiskajā lauksaimniecībā saskaņā ar Regulas (EK) 834/2007.

Alga Bloom ir šķidrums organisko mēslojumu jūraszāļu ļoti ātri uzsūcas plantes.Outre dabīgo slāpekļa, tā satur fosforu un kāliju, vairāk nekā 20 aminoskābes, mikroelementus, vitamīnus, enzīmus , dabīgos hormonus un fermentus.

Fosfors garantē labu sakņu sistēmas attīstību un bagātīgu un bagātīgu ziedēšanu, bet kālija pārvadā uzturvielas visā iekārtā un paaugstina tās vispārējo izturību.

Alga Bloom:

  • Aizsargā pret augstas koncentrācijas sāļu un pelējumu.
  • ātra absorbcija uzturvielu spēcīgai izaugsmei.
  • Stimulē ražošanu hlorofilu.
  • Augšanas hormoni un ziedēšanas augstāku atdevi.
  • Var izmantot arī kā mēslojums lapām.

Esi pirmais, kas pārskata !

Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .