Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
-20%
Plagron Alga Grow 1L, organisko izaugsmi mēslojums

Plagron Alga Grow 1L, organisko izaugsmi mēslojums

Alga Grow 1 litra balstīta mēslojumu aļģu augšanas fāzē. Šķidrums organisko mēslojumu plagron izaugsmi.

Sīkāka informācija

16,90 € TTC
-20%
13,52 € TTC

057-056-004

daudzums

Cena / vienība : 12,29 € (bez nodokļa) uz L

Klienta paziņojums

Neviens nav ievietojis paziņojumu
šajā valodā

pieejams

Piegādāts uz:
Samedi23/03/2019.*
Tā joprojām------rīt nāk

jauns

PLAGRON

Šajās dienās, tīri bioloģiskā augu audzēšana vairs nav izvēle, bet gan nepieciešamība. Patērētāji pieprasa, lai lauksaimniecības un dārzkopības ņemot arī dabisku pieeju, cik vien iespējams, lai attiecībā uz cilvēkiem un vidi. Plašu piedevām Plagron piedāvā visu, kas ir vislabāk par jūsu augiem. Tieši pateicoties līdzsvarotu sastāvu tīrākajiem sastāvdaļām, ka visi produkti, kuriem ir Plagron uzlīmi ir preventīvs efekts, aizsardzības un optimālu uzturu.

Alga augt.

Pamatojoties mēslojums aļģu augšanas fāzē.

Alga Grow ir organisks šķidrums mēslojums bāze, kas veidots īpaši audzēšanas zemes. Alga Grow lieto augšanas fāzē auga laikā. Šis organiskais mēslojums no jūraszālēm nodrošina veselīgu un progresīvu izaugsmi un veicina sakņu sistēmas attīstību. Alga augt rada stabilu pamatu un sagatavo augu uz krāšņu ziedēšanu nākamajā posmā.

lietošana
Pirms labi sakratīt. Izmantot ne vairāk kā 4 ml Alga aug 1 litru ūdens (1: 250). Lietojiet mēslojumu ar katru laistīšanas augšanas fāzē. Pēc atšķaidīšanas Alga Grow saglabā maksimāli 48 stundas.

glabāt
Nesasveriet produktu transportēšanas laikā un uzglabāt prom no gaismas. Ieteicamā uzglabāšanas temperatūra: 0 - 30 ° C. Kad izšķīst ūdenī, tā glabāšanas laiks ir 24 stundas.

kompozīcija
Ūdens, biešu šķiedeni, aminoskābes un aļģu ekstrakti, organisko mēslojumu NPK (4-2-4) 4,2% Kopējais slāpeklis (N), kas ietver 4,2% no organiskā slāpekļa, 2.0% šķīst fosforskābes anhidrīda ūdenī (P2O5), 4.3% šķīstošā kālija oksīda ūdenī (K2O).

Padomi no Plagron

  • Lejupielādēt kultūra grafiku 100% NATURAL augt grafiks ieteikumus par lietošanu un devu produkta.
  • Alga Grow var kombinēt ar citiem produktiem un 100% dabīgs UNIVERSAL.

Alga Grow ir šķidrums organisko mēslojumu jūraszāļu ātri asimilē augiem. Turklāt dabas slāpeklis, tā satur fosforu un kāliju, vairāk nekā 20 aminoskābēm, mikroelementiem, vitamīni, fermenti, dabīgos hormonus un enzīmus.

Slāpeklis nodrošina optimālu un vienmērīgu augšanu. Fosfors, savukārt, nodrošina labu sakņu attīstību un pirmo projektu bagātīgu un bagātīgu ziedēšanu. Kālija nodrošina transportu no barības vielu visā auga un paaugstina tās vispārējo izturību.

Grow Alga:

  • Aizsargā pret augstas koncentrācijas sāļu un pelējumu.
  • ātra absorbcija uzturvielu spēcīgai izaugsmei.
  • Stimulē ražošanu hlorofilu.
  • Augšanas hormoni un ziedēšanas augstāku atdevi.
  • Var izmantot arī kā mēslojums lapām.

Šis produkts tiek izmantots bioloģiskajā lauksaimniecībā saskaņā ar Regulas (EK) 834/2007.

NPK4-2-4

Esi pirmais, kas pārskata !

Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .