Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
Mitrinātāji un migla pūtēji

Mitrinātāji un migla pūtēji

Te ir mūsu kategorijas veltīta mitrinātāji un misters , ar zīmolu, kas specializējas klimata izstrādāti Winflex ventilāciju.

Šajā pilsētā un jo sausu gaisu, kas dominē, vietu kultūras un jo īpaši izaugsmes fāzē, pieprasa iegādi par Termohigrometra lai novērtētu mitruma līmeni un temperatūru; bet bieži, uzstādot gaisa mitrinātāju vai miglu vēl ie...

Te ir mūsu kategorijas veltīta mitrinātāji un misters , ar zīmolu, kas specializējas klimata izstrādāti Winflex ventilāciju.

Šajā pilsētā un jo sausu gaisu, kas dominē, vietu kultūras un jo īpaši izaugsmes fāzē, pieprasa iegādi par Termohigrometra lai novērtētu mitruma līmeni un temperatūru; bet bieži, uzstādot gaisa mitrinātāju vai miglu vēl ieteicama.

Konkrēti, mitrinātāji ir aprīkoti ar slāpētāju, un pat, daži, kopā ar humidistat, mehāniska vai digitālo ka automatizēt savu kopu kustībā atbilstoši vēlamajam mitruma; pēc mīnusi, tos drīkst izmantot tikai ar demineralizētu ūdeni.

Foggers ir tās, vienmēr kopā ar programmētājs (Ieteicamie ciklu: 15 minūtes / 15 minūtes izslēgts), un tādējādi saglabāt savu boju un membrānas pulverizators pie optimālā līmenī attiecība pret ūdeni (krāna ūdens , osmozes vai lietus).

Ieteicamie mitruma līmenis:

- pieaug: no 45 līdz 70%, kas iet pret iespējamajām negatīvām un novadīšanu stomata uz lapām un laiž vadītāji gāzu apmaiņu auga.

- in ziedēšanas laiks: 35 līdz 50%, vairāk zems mitruma, lai novērstu pret iespējamo rašanos patogēno sēņu (vēlu puvi, Pythium, Fusarium, miltrasu, ...).

Labākās cenas uz mitrinātāji un mitrinātāju ir kultūras telpās.

samazināt
informācija
Mitrinātāji un migla pūtēji
Produkta 1 26

filtri (26 produkti)

produkts pieejams

cena

0 € - 110 €

svars

0 - 3
Jūsu reģistrācija bija veiksmīga Your email is already registered
or this is not an email address
Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .