Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
-20%
Biobizz - Bio Bloom 1L, organiskā ziedēšanas mēslojums

Biobizz - Bio Bloom 1L, organiskā ziedēšanas mēslojums

NPK = 2.0 - 7-4 - Bio Bloom ir pilns šķidrums organisko mēslojumu ar zemu slāpekļa saturu, bet kas satur pietiekamu fosforu un kāliju, lai nodrošinātu bagātu ziedēšanu. Intensīva uzturu! Organic ziedēšanas mēslojums audzēšanai augsnes un kokosa šķiedras, atklāt spēku maģijas un dalīties ar jūsu BioBizz BioBizz

Sīkāka informācija

12,90 € TTC
-20%
10,32 € TTC

052-061-004

daudzums

Cena / vienība : 9,38 € (bez nodokļa) uz L

Klienta paziņojums

Neviens nav ievietojis paziņojumu
šajā valodā

pieejams

Piegādāts uz:
Vendredi22/02/2019.*
Tā joprojām------rīt nāk

jauns

BIOBIZZ

Biobizz zaļo filozofiju: jāapzinās vides problēmām un padarīt bioloģiskā lauksaimniecība pieejamu visiem, bez kaitīgu ietekmi uz vidi.

Kopš 1992. gada, Biobizz specializējas izstrādē un ražošanā augsnes maisījumu, mēslošanas un piedevas, kas paredzētas bioloģiskās audzēšanas padarot to visvairāk pieredzējis sniedzējs organisko mēslojumu un lielākā daļa atzina Nīderlandes.

Pirms organiskos mēslošanas līdzekļus, ir pārāka pārdošanā, jūs varat būt pārliecināti, ka viņi ir saņēmuši visaugstāko līmeni pētniecībā un attīstībā. Katrs Biobizz® produkts joprojām ir ideālu daudzumu organisko sastāvdaļu.

Kas Bio Bloom?

Jūs vēlaties saņemt bagātīgu ziedēšanu, kas dos gardu augļus? Kā tā nosaukums liecina, šis pilnīga organisko mēslojumu šķidrā veidā nodrošina visu, kas jums nepieciešams.
Slāpekļa, fosfora un kālija, kā arī piedevām, fermentiem un aminoskābes, kas veido tā ir klāt lielā daudzumā, un visi strādā pilnīgā harmonijā ar zemi. Šis maisījums satur arī mikroelementus un hormoniem augu izcelsmes, kas veicina augšanu auga ar āķu kātiem un enerģiski ziediem.

Šīs uzturvielas Bio Bloom

Kālija un fosfora veicina veidošanos un izaugsmi sīpolus, calyxes un ziedlapiņām. Jo īpaši, kālija seko dabisko ritmu auga dienas un nakts laikā, palīdzot iedarbināt ziedēšanas process.

VIDE

  • INSIDE
  • ĀRPUS

PHASE

  • blūmings

FUNCTION

  • NUTRITION

Kā lietot Bio Bloom?

Bio · Bloom ™ ir savrupa mēslojums izmantotas no ziedēšanas līdz ražas novākšanas. Jūs varat iekļaut to savā augsnē vai bagātināt soilless substrāts kā Coco · Mix ™, kas sastāv no kokosriekstu šķiedras.

PIETEIKUMS

• Bio Bloom ™ ir piemērota visu maisījumu substrātu, līdzekļiem un visām audzēšanas metodēm.

Jūs vēlaties apvienot Bio Bloom ar savu All Mix® un gaismas Mix®? Mēs iesakām pievienot devu 1 ml uz litru ūdens.

apsmidzināt

  • normāls laistīšanas
  • hidroponika
  • Laistīšanas sistēma

deva

1-4 ml uz litru ūdens

Brīdinājumi un piesardzība lietošanā
Sargāt no bērniem.
Nenorijiet.
Izpildiet tālāk sniegtos norādījumus.

Esi pirmais, kas pārskata !

Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .