Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
-20%
Biobizz - Bio Grow 1L, organisko izaugsmi mēslojums

Biobizz - Bio Grow 1L, organisko izaugsmi mēslojums

NPK = 4-3-6 - Organic aug aktivizē mikrofloru no substrāta, jo tās cukurbiešu iegūt Nīderlande 100% dabīga, ko parasti sauc par šķiedenī. Intensīva uzturu! mēslojums augšanu augsnē vai kokosšķiedru, BioBizz nopirkt par labāko cenu iekštelpu pieaug, tiešsaistes growshop audzēšanai telpās

Sīkāka informācija

atpūta:
11,00 € TTC
-20%
8,80 € TTC

052-061-010

daudzums

Cena / vienība : 8,00 € (bez nodokļa) uz L

Klienta paziņojums

Neviens nav ievietojis paziņojumu
šajā valodā

pieejams

Piegādāts uz:
Vendredi22/03/2019.*
Tā joprojām------rīt nāk

jauns

BIOBIZZ

Biobizz zaļo filozofiju: jāapzinās vides problēmām un padarīt bioloģiskā lauksaimniecība pieejamu visiem, bez kaitīgu ietekmi uz vidi.

Kopš 1992. gada, Biobizz specializējas izstrādē un ražošanā augsnes maisījumu, mēslošanas un piedevas, kas paredzētas bioloģiskās audzēšanas padarot to visvairāk pieredzējis sniedzējs organisko mēslojumu un lielākā daļa atzina Nīderlandes.

Pirms organiskos mēslošanas līdzekļus, ir pārāka pārdošanā, jūs varat būt pārliecināti, ka viņi ir saņēmuši visaugstāko līmeni pētniecībā un attīstībā. Katrs Biobizz® produkts joprojām ir ideālu daudzumu organisko sastāvdaļu.

Kas Bio Grow?

Jūs varat pieteikties šo šķidro mēslojumu, lielākajai daļai augšņu un substrātu maisījumu. Tās sastāvs ir balstīta uz 100% organisko ekstraktu holandiešu cukurbietēm, ko parasti sauc par šķiedenī.
Šis produkts cukurs iegūts no cukurbietēm vai cukurniedrēm, ir iegūti pēc dabiskā fermentācijas procesā. Tad cukurs ciete tiek apstrādāta ar fermentus ražot glikozi, kas kopā ar citiem augu barības vielām, palīdz ražot bagāts pārtikas avots palielina augsnes mikroorganismu dzīvi padarītu to auglīga.
Dabiskā cukura un kālija klāt Bio • aug aktivizē baktēriju flora no substrāta, lai nodrošinātu Bountiful ražu saldo un gardu augļu.

VIDE

  • INSIDE
  • ĀRPUS

PHASE

  • PIEAUGUMS
  • blūmings

FUNCTION

  • NUTRITION

Kā lietot Bio Grow?

Sāciet, izmantojot to, tiklīdz pirmās lapas parādās, kamēr augs sasniedz 10 līdz 15 cm augsts. Pēc tam turpiniet lietot Bio-Grow līdz augļu ražošana ir pabeigta.

PIETEIKUMS

• Bio Grow® ir piemērota visu maisījumu substrātu, līdzekļiem un metodēm audzēšanu.

apsmidzināt

normāls laistīšanas

deva

1-4 ml uz litru ūdens

Lietojot Visi Mix® vai Light Mix®, ideāls deva ir 1 ml uz litru ūdens.

Brīdinājumi un piesardzība lietošanā
Sargāt no bērniem.
Nenorijiet.
Izpildiet tālāk sniegtos norādījumus.

Esi pirmais, kas pārskata !

Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .