Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
-20%
PLATINIUM - Boîte de 60 Pastille CO2 TABS

PLATINUM Uzturvielas - Box 60 CO2 granulas TABS

CO2 granulas ir putojošās tabletes ar lēnu un pakāpenisku laišanu oglekļa dioksīda, kas papildina parastais mēslošanai nodrošinot visu oglekļa dioksīdu, ka iekārta var absorbēt caur sakņu un lapu

Sīkāka informācija

10,90 € TTC
-20%
8,72 € TTC

070-006-460

daudzums

Klienta paziņojums

Neviens nav ievietojis paziņojumu
šajā valodā

pieejams

Piegādāts uz:
Jeudi21/02/2019.*
Tā joprojām------rīt nāk

jauns

Platinium Nutrients

PLATINUM UZTURVĒRTĪBAS piedāvā virkni mēslošanas ražotas Francijā prieku jūsu augiem jāatbilst stingrām vides aizsardzības prasībām. Šie produkti ir izstrādāti ar laboratorijas inženieri, lauksaimniecības speciālistiem, optimālus attīstības apstākļus. PLATINUM UZTURVĒRTĪBAS sniedz būtisku uztura bagātinātāji, lai jūsu augiem un nodrošināt izaugsmi un izcilu aizsardzību!

CO 2 Tabs Platinium - 60 granulas

CO 2 granulas ir putojošās tabletes ar lēnu un pakāpenisku oglekļa dioksīda izdalīšanās vidē. Tie ir izstrādāti un ražoti mūsu laboratorijās, lai viegli un ekonomiski aizstāta mēslošanas sistēmas CO2. Tie integrē un papildina parasto mēslošana, sniedzot visu oglekļa dioksīdu, ka augs var absorbēt caur saknēm un lapām.

Kā izmantot CO 2 granulu cilnes

CO 2 var absorbēt gan saknēm un lapām. Uzmanību, tomēr tumšajā periodā, tad augs nav absorbē oglekļa dioksīdu. Tāpēc mums ir jāpiemēro CO 2, kad ventilators ir izslēgts pēc uzsākšanas lampas sākumā gaismas periodam, trīs reizes nedēļā.

  • Saknes uzņemšana:
    Put pad CO 2 no 3 līdz 5 litriem barības vielu šķīdumā, samaisa un laistīšanas kā parasti.
  • Absorbcija ar lapām:
    Let izšķīdina vienu tableti par diviem augiem glāzi ūdens *, novietojot glāzi pēc iespējas tuvāk uz augiem. In hidroponiskas sistēmās, izšķīdinātu tableti 5 litriem ūdens tieši tvertnē.
    (* In nelielu traukā, ūdens tiek ātri piesātināts ar oglekļa dioksīdu un atbrīvot no CO 2 notiek lēnāk).

BRĪDINĀJUMS Šis produkts izdala CO 2, ievērot norādījumus. Kad pārvalda lapām: Neieelpot tvaikus tieši. Lai to varētu izmantot slēgtās telpās dārzos. Izvēdināt telpu, kur produkts tiek izmantots pirms iebraukšanas.

Esi pirmais, kas pārskata !

Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .