Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
-20%
Plagron ALGA BLOOM 10L

Plagron Aļģes Zied 10L , mēslojums, puķu bioloģiskās

Alga Bloom ir pamata mēslojumu īpaši izstrādāts, lai augsnē augu straujā attīstība, ziedēšanas fāzē. Aļģes Zied satur visas nepieciešamās uzturvielas optimālu attīstību un veselīgu.

Sīkāka informācija

119,00 € TTC
-20%
95,20 € TTC

057-056-0031

daudzums

Cena / vienība : 8,66 € (bez nodokļa) uz L

Klienta paziņojums

Neviens nav ievietojis paziņojumu
šajā valodā

pieejams

Piegādāts uz: Mardi *

jauns

PLAGRON

Šajās dienās, tīri bioloģiskā augu audzēšana vairs nav izvēle, bet gan nepieciešamība. Patērētāji pieprasa, lai lauksaimniecības un dārzkopības ņemot arī dabisku pieeju, cik vien iespējams, lai attiecībā uz cilvēkiem un vidi. Plašu piedevām Plagron piedāvā visu, kas ir vislabāk par jūsu augiem. Tieši pateicoties līdzsvarotu sastāvu tīrākajiem sastāvdaļām, ka visi produkti, kuriem ir Plagron uzlīmi ir preventīvs efekts, aizsardzības un optimālu uzturu.

Aļģes Zied.

Mēslojums bloom posmā.

Alga Bloom ir pamata mēslojumu īpaši izstrādāts, lai augsnē augu straujā attīstība, ziedēšanas fāzē. Aļģes Zied satur visas nepieciešamās uzturvielas optimālu attīstību un veselīgu.

Izmantošana
Pirms lietošanas kārtīgi sakratīt. Izmantot maksimums 4 ml Aļģes Zied uz 1 litru ūdens. Izmantojiet šo mēslojuma šķīdums katrā laistīšanas laikā zied posmā. Izmantot gadījumā, ja atzītu nepieciešamību ; nedrīkst pārsniegt noteikto devu. Kad atšķaidīti, Aļģu Ziedēšana turpinās ne ilgāk par 48 stundām.


Saglabāt
Pēc izšķīšanas ūdenī, un tā glabāšanas laiks ir ne ilgāk par 24 stundām.Nav tilt produktu pārvadāšanas laikā, un glabā to aizsargātu no gaismas. Produktu var veidoties kristāli, zemā temperatūrā : neuzglabāt zem 0 °C. Uzglabāt konteineru cieši noslēgtu. Sargāt no bērniem.

Sastāvs

Ūdens, brāga, biešu, aminoskābes un aļģu ekstrakti. Organiskā mēslojuma NPK (3-2-5)
Kopējais slāpeklis (N), 3,3% no slāpekli, kas saistīts ar bioloģisko, 2,3% no fosfora pentoksīds ūdenī šķīstošais P2O5), 5.4% kālija oksīda šķīst ūdenī (K2O).


Padomi no Plagron

  • Lejupielādēt plānošanas kultūru, 100% DABĪGS Augt Grafiks ieteikumi attiecībā uz lietošanu un devu produkts.
  • Aļģu Ziedēšana var būt saistīti ar citu produktu, kas ir 100% dabīgs un UNIVERSĀLS.

Šis produkts ir piemērots lietošanai bioloģiskajā lauksaimniecībā saskaņā ar Regulas (EK) 834/2007.

Aļģes Zied, ir organisks mēslojums, šķidrie aļģu bāzes jūras ļoti ātri asimilējamā ar augiem.Papildus dabas slāpekļa,tā satur fosforu un kāliju,un vairāk nekā 20 aminoskābes,mikroelementi,vitamīni,fermenti,dabiskie hormoni un fermenti.

Fosfora daudzums nodrošina labu sakņu attīstību un uzplaukumu, un bagāta, bet kālija, kas nodrošina transporta uzturvielu visā augu un palielina tā vispārējo izturību.

Aļģes Zied :

  • Aizsargā pret sāls koncentrācija un augsta pelējuma.
  • Ātras Absorbcijas uzturvielu par spēcīgu izaugsmi.
  • Stimulē hlorofils.
  • Hormoni, augšanas un ziedēšanas augstāku ienesīgumu.
  • Var arī izmantot kā mēslojumu uz lapām.

Esi pirmais, kas pārskata !

Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .