Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
-20%
Plagron TERRA GROW 20L

Plagron Terra Augt 20L , minerālmēslu izaugsmei zemes

atklājiet klāstu terra plgron iekštelpu pieaug , atrast plagron terra augt par labāko cenu

Sīkāka informācija

109,00 € TTC
-20%
87,20 € TTC

057-056-0272

daudzums

Cena / vienība : 3,63 € (bez nodokļa) uz L

Klienta paziņojums

Neviens nav ievietojis paziņojumu
šajā valodā

pieejams

Piegādāts uz:
Vendredi22/03/2019.*
Tā joprojām------rīt nāk

jauns

PLAGRON

Šajās dienās, tīri bioloģiskā augu audzēšana vairs nav izvēle, bet gan nepieciešamība. Patērētāji pieprasa, lai lauksaimniecības un dārzkopības ņemot arī dabisku pieeju, cik vien iespējams, lai attiecībā uz cilvēkiem un vidi. Plašu piedevām Plagron piedāvā visu, kas ir vislabāk par jūsu augiem. Tieši pateicoties līdzsvarotu sastāvu tīrākajiem sastāvdaļām, ka visi produkti, kuriem ir Plagron uzlīmi ir preventīvs efekts, aizsardzības un optimālu uzturu.

Terra Augt, Plagron ir mēslošanas izaugsmes universālā ļoti koncentrēts, piemērots visu veidu augsnēs un loams. Tas ir ideāli piemērots mātes augi.

Viņš uzkrājas masa, veģetācijas par pamatu labas ziedēšanas/sīpolu , novērš parādību trūkumi augšanas posmā, kā arī stimulē aktivitāti ar augiem.

Terra Augt, pasargā no slimībām un stresa.

Mikroelementi, kas satur Terra Augt veidā helāti , kas garantētu optimālu pieejamību.

Deva : līdz 5ml/L.

Tilpums: 20L.

Sastāvs terra augt

Ūdens, kālija nitrāts, di-kālija fosfāts, amonija nitrāts, fosforskābe. NPK mēslojums (3-1-3). Par 2.6% kopējais Slāpeklis (N), no kuriem 2.0% slāpekļa slāpekļa (NR.3) un 0,6% amonija slāpeklis (NH4), 1,1% no fosfora pentoksīds ūdenī šķīstošais P2O5), kas ir 3,1% kālija oksīda šķīst ūdenī (K2O).

Vai man ir nepieciešams pārbaudīt un noregulēt pH vērtība, ja es izmantot Terra grandis?

90% gadījumu, Terra Augt tiks pielāgot vērtību pH pati. Tomēr, tā kā kvalitātes krāna ūdens ir dažādi visur, jums vajadzētu pārbaudīt, ja pH vērtība jūsu barības vielu šķīdumu ar Terra Augt ir starp 6,0 un 6.5.

Can I spray my augi ar Terra Augt?

Jā. Ja jūs vēlaties, lai novērstu uzturvielu trūkumu augšanas fāzē, cik ātri vien iespējams, jo, piemēram, lapas ir dzeltenas, jūs varat apsmidzināt lapas ar Terra Augt. Izmantojot dozas līdz 2 ml / litru.

Cik ilgi es varu saglabāt Terra-augt pēc tam, kad sajaukti ar ūdeni?

terra Augt, plagron var uzglabāt četras dienas pēc tam, kad tas ir sajaukts ar ūdeni. Darīt uzraudzītu pH vērtību, kā tas būs iespējams, sāk pamazām palielināties. Pārliecinieties, ka neviens no bioloģiskajiem produktiem ir dažādi risinājums, jo tie var sākt sabojāt tikai pēc 24 stundām. Arī, pārliecinieties, ka risinājums ir saglabāts kustību (cirkulācijas sūknis) un tvertnes ir tīri pirms sajaukšanas risinājums.

Es varu apvienot Terra Augt ar Supermix augsnes organiskās?

plagron Supermix ir organisko mēslojumu no tiešsaistes UNIVERSAL. Terra Augt ir daļa no 100% TERRA augt stilu, un ir minerālu uztura. Lai iegūtu labākos rezultātus, tas ir labākais, lai apvienotu Supermix ar produktu stilā kultūra 100% dabiski. Supermix nepieciešams mikroorganismiem augsnē. Tie var atrast potting augsnes stilā kultūra 100% dabiski. Minerālu uzturu (piemēram, Terra Augt), nav izdevīgi par šiem mikroorganismiem, tā apvieno tik labi ar Supermix.

Esi pirmais, kas pārskata !

Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .