Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
-20%
420 DWC 34 L

420 HIDROPONIKA - DWC 34 L , sistēma par hidroponiskas kultūras , aeroponic

420 hidroponika prezentē savu jauno dzimis sistēmas DZIĻŪDENS KULTŪRAS sākotnējā DWC bubbler 34 L, lielākā tirgū pot unikāls, rezerves vairāk nekā 30 litrus, grozu 18 cm, ūdens līmeņa redzams.

Sīkāka informācija

44,90 € TTC
-20%
35,92 € TTC

Dont 0,06 € d'eco-part.DEEE

092-005-0011

Klienta paziņojums

Neviens nav ievietojis paziņojumu
šajā valodā

Šis produkts vairs nav pieejams

Piegādāts uz:
Samedi23/03/2019.*
Tā joprojām------rīt nāk

jauns

420 Hydroponics

Fertilizer pulvera veidā 100% šķīst ūdenī. Par augiem siltumnīcā. Ražots Francijā. Hidroponika 420 ir 10 Fertilizer formā 100% ūdenī šķīstošā pulverī, kas paredzēts visiem saviem augu augšanas posmos. Atklājiet šo revolucionāro pulveris formātu un efektivitāti.

Ar Dziļu Ūdeni Kultūra ir hidroponiskas sistēmas recirkulācijas ir ideāls 1 liela vai maza augu. Izaugsme augi būs efektīva, ātras un spēcīgas saknes ar super-skābekļa, barības vielu šķīdumu nepārtraukti skābekli sistēmas bubbler inovatīvu dizainu DWC 420 hidroponika.

Šī sistēma nodrošina rezervuāru barības vielu šķīdumu no 25 līdz 30 litri ar līmeņrādi, kas no ārpuses, lai redzētu līmeni barības vielu šķīdumu. Barības vielu šķīduma, kas tiks izplatīts ar gaisa sūkni, un izplata gaisa nepārtraukti. Augs ievieto katlā, grozā "gigants" Ø 18 cm piepildīta bumbiņas māla labas kvalitātes. Gaisa sūkni, kas savienots ar bubbler galvenais būs nodrošināt pastāvīgu skābekļa, barības vielu šķīdumu. Lai sasniegtu rezultātu-performance par zemāku cenu, DWC būs greizsirdīgs, pateicoties 420 hidroponika jauno partneri par savu kultūru telpās un spēcīgs.

Funkcijas :

  • Gaisa sūknis Boyu 80L/h, garantija 1 gads
  • Komplektā pabeigt
  • Laika 2mins
  • Vienkārši lietojams
  • Sakņu sistēma ir iespaidīgs
ekoloģijas nodokli0.06

Esi pirmais, kas pārskata !

Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .