Produkts pievienots grozam veiksmīgi
daudzums
kopsumma
Tur 0 [/ 1] produktu grozā. Ir 1 produkts jūsu grozā.
Kopā produkti TTC
Piegāde TTC Lai noteiktu,
iepakošana TTC 0,00 €
Nodokļi 0,00 €
kopsumma TTC
Turpināt iepirkties pasūtījums
-20%
CANNA PK13/14 10L

Canna - PK13 / 14 10L bloom pastiprinātājs piedeva

Canna PK 13-14 ir šķidrums piedeva, kas var nodrošināt augiem ziedēšanas fāzi. Canna PK 13-14 nes fosforu un kāliju, kas pieder lielāku augļu ražu. Deva: 2 ml līdz 3 ml Canna PK 13-14 1L ūdens.

Sīkāka informācija

98,80 € TTC
-20%
79,04 € TTC

055-059-0381

daudzums

Cena / vienība : 6,58 € (bez nodokļa) uz L

Klienta paziņojums

Neviens nav ievietojis paziņojumu
šajā valodā

pieejams

Piegādāts uz:
Vendredi22/02/2019.*
Tā joprojām------rīt nāk

jauns

CANNA

Canna ir holandiešu pasaules līderis augu audzēšanai spēcīgu izaugsmi visās
pamatnes un ekspertu šajā jomā uztura un augu kultūras vidē. darbs
ar Canna produktiem ir vienkārša un sniedz lieliskus rezultātus garantētas. risinājumi
barojoša gatavs izceļas ar līdzsvarotu kombināciju būtiskiem elementiem un mikroelementiem.
Kvalitātes pierāda sevi!

PK 13/14

Ja jūs vēlaties saņemt augļus un ziedus lielāka izmēra Canna PK 13/14 ir produkts jums. Canna PK 13/14 ir minerālo barības vielu, augstākās kvalitātes, kas stimulē ziedēšanu. Tas ir vienkārši lietot un nodrošina augstas ražas. PK 13/14 ir piemērota visu barotnes. Turklāt ir jālej tikai vienu reizi mēslojuma tvertnē. Ja jūs darīt to īstajā laikā, jūs saņemsiet pārsteidzošu rezultātu.

Pure elementi stimulēt ziedēšanu

PK 13/14 ir maisījums no kālija un superior fosfora, kas ir pievienoti ziedēšanas laikā. Šie divi elementi spēlē ļoti svarīga loma ziedēšanas fāzē auga strauji laikā. Pateicoties īpašas ražošanas procesa Canna ir izdevies pievienojot augstāku koncentrāciju fosfāta un kālija purest. Tādējādi, PK 13/14 ir ātri un tieši pieejami augu.

Fosfors (P) ir makro uzturvielu elements par katru augu. Tai ir būtiska nozīme vielmaiņas un enerģijas nodošanu. ziedēšanas fāzes laikā augs nepieciešams vairāk fosfora. Fosfors stiprina ieskaitot sastāvu ziedi šūnām.

Iekļaut kālija (K) visā augu. Tas ir nepieciešams, ja liels skaits operāciju. Kālijs ir, piemēram, būtiska transporta ūdens un barības vielu (sietveida kuģi), un ir atbildīgs par ilgtspēju, kvalitāti un auga. Turklāt tā kontrolē neskaitāmus citus procesus, piemēram, ražošanā cukuru. ziedēšanas laikā, kālija nodrošina, ka augs ir spējīgs ražot pietiekami daudz cukuru, kas ir būtisks augļu.

Bagātīgas ziedēšanas ziedu paplašinātājs

attīstībā auga laikā, tur nāk punktu, kur fosfora un kālija prasības ir ļoti augstas. Tikai tad administrēt Canna PK 13/14, lai apmierinātu ziedošā auga un ļauj pogas, lai augtu. Metabolisms Canna BOOST uzlabo stimulējošo ietekmi PK 13/14. Šī uzvaras kombinācija radīs daudz bagātīgāka ziedēšanas augu.
Piemērots visiem audzēšanas medijiem

PK 13/14 tiek izmantots uz visiem augšanas medijiem. PK 13/14 ir, piemēram, izmanto audzēšanai uz augsni, recirkulācijas sistēmu, kultūru uz kokosa un palaist-to-atkritumiem sistēmām. PK 13/14 ir piemērota gan audzēšanas telpās un ārā.

Instrukcijas

Šīs uzturvielas, piemēram, kālija un fosfora, ir būtiski, lai auga ziedēšanas laikā. PK 13/14 ir tīrs maisījums no augstas kvalitātes kālija-fosfora. PK 13/14 izšķīst labi, ar kuru tas ir tieši asimilē augu.

  • Pirms lietošanas labi sakratīt
  • 3 nedēļas pirms ražas novākšanas, pievieno kad nākamo devu PK 13/14 in a 150 ml apaugļošanas Tonneau koncentrācijas uz 100 litriem ūdens (1: 666) pievieno šo maisījumu ar smidzināšanas ūdeni 3-6 dienu laikā.

papildu informācija

  • Over-mēslošana ir negatīva ietekme uz augsnes un augu kvalitāti
  • Glabāt bez sala slēgtā, tumšā vietā
  • Glabājiet bērniem nepieejamā vietā

garantijas

Canna darbojas tikai ar barības vielām un augstas kvalitātes helātu, kas ir nekavējoties un pilnībā pieejams auga. Pudele ir izgatavots no 100% polietilēna (PVC un kadmija), kas ir bioloģiski noārdāmas plastmasas, kas ir arī pārstrādājams.

Canna PK 13/14 - Piemērots visiem augošajiem medijiem, augsnes, ūdens, aviācijas, kokosriekstu un visiem inertas substrāti

Tilpums (ml / L)10L

Esi pirmais, kas pārskata !

Accept

Lai varētu piedāvāt pakalpojumus un piedāvājumus, kas pielāgoti jūsu interesēm, kultūras Iekštelpu izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat to izmantošanu. Lai iegūtu vairāk informācijas un iestatītiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit .